Ta3 prinesie exkluzívne zábery z inaugurácie Pellegriniho

V sobotu 15. júna si Peter Pellegrini prevezme prezidentský úrad a stane sa šiestou hlavou štátu v ére samostatnosti. Pri tejto príležitosti televízia ta3 chystá mimoriadne štúdio, ktoré prinesie zaujímavý obsah.

14.06.2024 10:41
debata (2)

Do štúdia prídu protokolisti, politológ, kňaz aj ďalší odborníci. Vysielanie sa začne o 10. hodine na ta3. Mimoriadne štúdio budú moderovať Diana Štrusová a Jozef Antálek, ktorí vyspovedajú zaujímavých hostí. Okrem toho sa môžete tešiť aj na živé vstupy našich redaktorov – Nikoly Detáriovej a Jozefa Šiváka – ktorí budú inauguračný deň pozorne sledovať v Redute a pred Prezidentským palácom na Hodžovom námestí.

Pellegrini, Čaputová, atentát, vyhlásenie Čítajte viac Inaugurácia Pellegriniho krok za krokom: Program má až do večera, pôjde aj mimo Bratislavy. Pripravte sa na obmedzenia

Vo vysielaní ta3 už od piatku budú reportáže aj rozhovory s bývalými prezidentami – Ivanom Gašparovičom, Rudolfom Schusterom a Andrejom Kiskom. V piatok po 10:00 zase Štúdio ta3 prinesie tému, ako inauguráciu zmenili bezpečnostné opatrenia a po 13:00 s protokolistom Romanom Rothom zhodnotí pôsobenie prezidentky Zuzany Čaputovej.

V sobotu ta3 naživo prinesie Slávnostnú schôdzu Národnej rady, slávnostné salvy, bohoslužbu Te Deum, prevzatie Prezidentského paláca a prehliadku Čestnej stráže prezidenta SR. Pozrieť si môžete aj to, ako prezident Peter Pellegrini položí veniec k Pamätníku generála Milana Rastislava Štefánika a pietny akt kladenia venca k Pamätníku Brána Slobody na Devíne. Priame prenosy nebudú chýbať ani na Facebooku ta3.

2 debata chyba
Viac na túto tému: #inaugurácia prezidenta Petra Pellegriniho