VIDEO: Zaplavené Šenkvice tesne po silnej búrke. Pozrite si, ako voda zaliala obec

Zábery zo Šenkvíc tesne po silnej búrke, z Bratislavy, keď hromy a blesky na oblohe ukázali svoju silu, ale aj pekné zábery z dronu na malebné Horehronie. To sú najlepšie videá, ktoré poslali naši čitatelia Pravde.

15.06.2024 05:00
debata (1)

Ak sa aj vám podarí zachytiť niečo pútavé, čo by mohlo zaujať čitateľov a divákov, neváhajte a pošlite nám svoje zábery. Najlepšie cez aplikáciu mReportér, ktorú si jednoducho a zdarma môžete stiahnuť do svojho mobilu.

Zaplavené Šenkvice tesne po búrke
Video
Voda na príjazdovej ceste do obce po silnej búrke v Šenkviciach. / Zdroj: mReportér: Tomáš Nemec

Minulý týždeň Slovensko zasiahli silné búrky. Jednu z nich sa podarilo priamo z auta zachytiť nášmu mReportérovi Tomášovi, ktorý po búrke ihneď zareagoval a natočil valiacu sa vodu na príjazdovej ceste do obce Šenkvice na západe Slovenska.

Extrémne silná búrka sa v noci prehnala Bratislavou
Video
Zdroj: mReportér: Samuel Kendra

Zábery boli zachytené 9.6. 2024 našim mReportérom.

Brezno a okolie
Video
Pekné zábery zachytené dronom. / Zdroj: mReportér: Jaro Karak

Brezno je okresné mesto na strednom Slovensku, ležiace v údolí Hrona pod južnými svahmi Nízkych Tatier. Mesto je známe svojou bohatou históriou, krásnou prírodou a malebným centrom. Na krásnych záberoch z dronu môžete vidieť Brezno a okolie, ktoré zachytil mReportér Jaro.

m-reporter ikona appka  1024 x 1024 px   2 Dávame do pozornosti Boli ste svedkom zaujímavej udalosti? Pošlite nám video cez novú aplikáciu mREPORTÉR koláž, fotky, mReportér Čítajte viac Zábery zo silnej búrky, ktorá prekvapila dedinu na západe Slovenska
1 debata chyba
Viac na túto tému: #Bratislava #búrky #Brezno #Šenkvice #dron #mREPORTÉR