Skutok preklasifikovali. Synovi smutne známeho vraha hrozí za brutálnu vraždu ženy doživotie

Prokurátor Krajskej prokuratúry Bratislava podal obžalobu na obvineného J. H. v prípade vraždy na Prievozskej ulici v Bratislave. Obžaloba bola v pondelok podaná na Mestský súd Bratislava I pre skutok právne kvalifikovaný ako obzvlášť závažný zločin vraždy. Vyplýva to z informácií, ktoré TASR poskytla hovorkyňa KP Bratislava Gabriela Kováčová.

17.06.2024 13:50
debata (9)
polícia páska Čítajte viac Brutálna vražda v Ružinove: Žena mala vyrezané orgány. V Novom Meste zase našli dvoch mŕtvych mužov

Podľa prokuratúry mu hrozí trest odňatia slobody na 20 až 25 rokov alebo na doživotie. „Posúdenie otázky viny a prípadného trestu bude predmetom konania na súde, v rámci ktorého bude prokurátor Krajskej prokuratúry Bratislava prezentovať svoj skutkový, právny a procesný pohľad v trestnej veci,“ priblížila hovorkyňa.

Polícia v januári informovala o náleze tela ženy bez známok života v jednom z bytov v druhom bratislavskom okrese. Podozrivého neskôr zadržali, po obvinení ho súd vzal do väzby. Aktuality pripomenuli, že obvineným je kuchár Jozef Hanuska.

vrah, kuchar, jozef, prievozska, vražda, ružinov Čítajte viac Vražda v Ružinove otriasla Slovenskom. Otec kuchára Jozefa má ešte temnejšiu minulosť ako syn
9 debata chyba
Viac na túto tému: #Bratislava #vražda #doživotie #Ružinov #úkladná vražda