Pčolinský odišiel zo Sme rodina. Postupne bude odhaľovať videá a fotky zo zákulisia politiky

Bývalý poslanec Národnej rady Peter Pčolinský už nie je členom mimoparlamentného hnutia Sme rodina, ktorého bol v minulosti podpredsedom. Informuje o tom hnutie na sociálnej sieti.

18.06.2024 19:43 , aktualizované: 21:10
Peter Pčolinský Foto: ,
Peter Pčolinský
debata (35)

„Bývalý poslanec a podpredseda hnutia Peter Pčolinský dňa 21. mája požiadal o ukončenie členstva v hnutí Sme rodina a na základe tejto žiadosti mu bolo členstvo ukončené dňa 22. mája,“ uviedlo hnutie.

Pčolinský v Ide o pravdu: Niektorí vyšetrovatelia NAKA sa utrhli z reťaze, mýlia si 'rozviazané ruky' so svojvôľou (Archívne video)
Video

Pčolinský na sociálnej sieti uviedol, že postupne bude pridávať videá a fotky zo zákulisia politiky, ktoré neboli nikdy zverejnené a ktoré sa nikdy nemali dostať na verejnosť.

Začiatkom februára tohto roku ukončil členstvo v hnutí aj bývalý minister Milan Krajniak. „Som presvedčený, že sa nám podarilo urobiť veľa dobrých vecí, ktoré ľuďom a rodinám na Slovenku pomohli a budú pomáhať aj v budúcnosti," uviedol k svojmu odchodu zo Sme rodina Krajniak.

Ako príklad uviedol odškodnenie žien ročníkov 1957 až 1964 pri odchode na dôchodok, zavedenie možnosti odísť do dôchodku po 40 odpracovaných rokoch, generálny pardon v Sociálnej poisťovni či zníženie exekučných zrážok z platu alebo dôchodku na polovicu. Exminister sociálnych vecí a rodiny vtedy tiež uviedol, že jeho „srdcovou záležitosťou bolo presadenie rodičovského dôchodku.“

Milan Krajniak Čítajte viac Krajniak odchádza zo Sme rodina. V politike končí po ôsmich rokoch

© Autorské práva vyhradené

35 debata chyba
Viac na túto tému: #Sme rodina #Peter Pčolinský