V nemocnici na Kramároch napadol pacienta a zdravotníkov, súd poslal muža do väzby

Mestský súd Bratislava I vzal v utorok do väzby obvineného Zdeněka J., ktorý v nemocnici na bratislavských Kramároch napadol pacienta a zdravotníkov. Dôvodom je obava z pokračovania v trestnej činnosti obvineným. Uznesenie je právoplatné, keďže procesné strany sa vzdali sťažnosti. Vyplýva to z informácií, ktoré potvrdila hovorkyňa bratislavskej krajskej prokuratúry Gabriela Kováčová.

25.06.2024 15:04
debata (3)

Hovorkyňa priblížila, že v rámci prípravného konania bude okrem iného vykonané znalecké dokazovanie na účel skúmania duševného stavu obvineného a zranení poškodených. „Budú tiež analyzované kamerové záznamy zabezpečené z priestorov nemocnice,“ doplnila.

UNB / Kramáre / Nemocnica / Urgentný príjem / Čítajte viac Pacient napadol v nemocnici na Kramároch iného pacienta a dvoch zdravotníkov. Útok odsúdil aj Žilinka

Zdeněk J. fyzicky útočil v sobotu (22. 6.) podvečer na centrálnom príjme v nemocnici na bratislavských Kramároch krátko po tom, čo bol do nej prevezený záchrannou zdravotnou službou. Podľa vtedajších informácií Univerzitnej nemocnice Bratislava tam fyzicky napadol iného pacienta čakajúceho na vyšetrenie a následne sestru a ďalšieho zdravotníka.

SR Rimavská Sobota nemocnica nový príjem BBX Čítajte viac V nemocnici napadli primára i lekára: Lietali päste, pľuvance i topánky. Polícia obvinila tri ženy

Zdeněk J. čelí obvineniu z trestného činu výtržníctva spáchaného na chránenej osobe v súbehu s trestným činom ublíženia na zdraví spáchaného na chránenej osobe.

3 debata chyba
Viac na túto tému: #Kramáre