Deň, ktorý mu zmenil život: Slovák vyhral v lotérii poriadny balík, padol miliónový jackpot

Slovensko aktuálne zažíva vysoké teploty a leto je v plnom prúde. Avšak na západnom Slovensku bolo včera ešte teplejšie, keď sa jednému šťastlivcovi podarilo vyhrať neuveriteľných 7 miliónov eur v číselnej lotérii Euromilióny. Výhra sa zapísala do histórie ako momentálne siedma najvyššia v číselných lotériách od Tiposu.

10.07.2024 12:20
debata (9)

„V tropický utorok na jedného Slováka slnko zasvietilo ešte jasnejšie, ako by si dokázal predstaviť. V žrebovaní lotérie Euromilióny totiž vyhral 7 069 930 eur a stal sa čerstvým slovenským multimilionárom,“ informovala o tom hovorkyňa spoločnosti Tipos Jana Pohorelská s tým, že aktuálne ešte nevedia, či ide o výherkyňu alebo výhercu.

IDE O PENIAZE - 10 rád ako sa starať o peniaze zodpovednejšie
Video
Ako sa naučiť míňať menej? Ako sa otestovať, či ste schopný splácať úver, ak o ňom rozmýšľate? Ako sa buduje finančná rezerva a aká by mala byť? Kde by ste mali mať uložené peniaze a kam s nimi, ak už rezervu máte? Poznáte svoje aktíva a pasíva a ktoré výdavky by vám mohli pomáhať k vyšším príjmom? Ako si poistiť majetok a zdroj príjmu, teda výplatu? Môže ušetriť naozaj každý, alebo sa len vyhovárate, že to nedokážete? / Zdroj: TV Pravda

„Hráč, ktorý sa rozhodol skúsiť svoje šťastie v lotérii Euromilióny, ešte netušil, že večer už bude zaspávať ako milionár. Svoju stávku sa rozhodol uzatvoriť v deň žrebovania na jednom z predajných miest spoločnosti Tipos v regióne Záhorie. V tento deň sa mu zmenil život,“ doplnila hovorkyňa.

Euro / Eurá / Bankovka / Peniaze / Čítajte aj Východniar vyhral rozprávkový jackpot. Stačili mu na to dve eurá

„Na tikete vyplnil šesť hracích polí a zvolil si aj účasť v doplnkovej hre Euromilióny Joker. Obsluhe terminálu zaplatil 9,50 eura a ostávalo mu už len čakať na večerné žrebovanie. Osud mu prial. Vyžrebované boli čísla: 3, 11, 19, 22, 23, 28 a 29 a powerballové číslo 6. Práve tieto čísla mal v jednom zo svojich šiestich tipov a priniesli mu neuveriteľnú výhru v miliónoch eur,“ uzavrela Pohorelská.

„Je pre mňa veľkým potešením zablahoželať výhercovi k úžasným 7 euromiliónom. V Tipose plníme naše poslanie, ktorým je prinášať radosť z hier a výhier. Veríme, že každá výhra, či už menšia alebo miliónová, prinesie výhercovi len pozitívne zmeny a novú životnú etapu plnú radosti,“ dodáva Peter Deďo, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ národnej lotériovej spoločnosti Tipos.

jackpot Čítajte aj V americkej lotérii padol miliardový jackpot, majiteľ obchodu spravil veľké gesto

Vďaka hrám a lotériám, ktoré od roku 1993 prevádzkuje spoločnosť Tipos, pribudlo doteraz na Slovensku 77 milionárov (ide o počet hráčov, ktorí vyhrali v číselných lotériách aspoň 1 milión eur). Výhra 7 069 930,75 eura je v poradí 7. najvyššou výhrou v rebríčku jackpotových výhier. Zatiaľ najvyššou výhrou v hre Euromilióny je jackpot 8 997 697,75 eura, ktorý padol 25. januára 2020 a je doteraz na tretej priečke v historickom rebríčku najvyšších výhier v lotériách od Tiposu.

Číselná lotéria je určená pre osoby od 18 rokov.

9 debata chyba
Viac na túto tému: #Slovensko #Tipos #lotéria #Eurojackpot #jackpot