Kandidáti pre voľby do Národnej rady Slovenskej republiky 17. júna 2006

Zoznam zaregistrovaných kandidátov

HNUTIE ZA DEMOKRACIU

Číslo kandidátnej listiny: 9

1. Miroslav Maxon Ing. Trenčín ŠTB ORSR
2. Jozef Grapa Ing. Krásno nad Kysucou ŠTB ORSR
3. Rudolf Žiak Mgr. Stará Ľubovňa ŠTB ORSR
4. Marta Aibeková PhDr. Bratislava ŠTB ORSR
5. Jozef Šimko JUDr. Rimavská Sobota ŠTB ORSR
6. Adrián Kromka JUDr. Poprad ŠTB ORSR
7. Pavel Halabrín Myjava ŠTB ORSR
8. Igor Pinkava Ing. Trnava ŠTB ORSR
9. Peter Marček Bratislava ŠTB ORSR
10. Ján Berky Bratislava ŠTB ORSR
11. Karol Zahatlan Žilina ŠTB ORSR
12. Ľubomír Antal Ing. Križovany nad Dudváhom ŠTB ORSR
13. Milan Sedláček Ing. Trenčín ŠTB ORSR
14. Tibor Belovič Šaľa ŠTB ORSR
15. Štefan Horváth MUDr. Košice ŠTB ORSR
16. Eva Garajová PhDr. Nové Zámky ŠTB ORSR
17. Jozef Adamec Trnava ŠTB ORSR
18. Jozef Tuchyňa Trenčín ŠTB ORSR
19. Ján Struk Košice ŠTB ORSR
20. Vladimír Komorech Ing. Lubina ŠTB ORSR
21. Zdenka Mešťánková Mgr. Trnava ŠTB ORSR
22. Dušan Ratica Rabča ŠTB ORSR
23. Danka Ondrušová Ing. Bratislava ŠTB ORSR
24. Vladimír Koman JUDr. Stará Ľubovňa ŠTB ORSR
25. Ján Chromek Ing. Kokava nad Rimavicou ŠTB ORSR
26. Daniel Benčat Kozárovce ŠTB ORSR
27. Ján Bartko Ing. Košice ŠTB ORSR
28. Jozef Gašparík Trenčín ŠTB ORSR
29. Branislav Pepich Kolačno ŠTB ORSR
30. Gerd Sabo Mgr. Košice ŠTB ORSR
31. Marián Nagy Ing. Šurany ŠTB ORSR
32. Jozef Daniš Čierny Balog ŠTB ORSR
33. Nadežda Želizňaková MUDr. Svidník ŠTB ORSR
34. Štefan Polák doc.MUDr.CSc. Bratislava ŠTB ORSR
35. Ľubomír Ryant Ing. Žilina ŠTB ORSR
36. Mikuláš Hašan Ing. Banka ŠTB ORSR
37. Andrea Španírová MUDr. Holíč ŠTB ORSR
38. Slavomír Leysek Ružomberok ŠTB ORSR
39. Michal Straka doc.MUDr.CSc. Bratislava ŠTB ORSR
40. Marcel Jenča Fintice ŠTB ORSR
41. Marián Dzuroška JUDr. Rimavská Sobota ŠTB ORSR
42. Katarína Kleštincová Šaľa ŠTB ORSR
43. František Tobiáš JUDr. Košice ŠTB ORSR
44. Jozef Mišák MVDr. Bánovce nad Bebravou ŠTB ORSR
45. Adriana Grenčíková Ing.PhD. Trenčín ŠTB ORSR
46. Dagmar Mačičaková Ing. Michalovce ŠTB ORSR
47. Anna Gyenesová Komárno ŠTB ORSR
48. Ján Gereg JUDr. Banská Bystrica ŠTB ORSR
49. Mikuláš Buraľ Snina ŠTB ORSR
50. Vladimír Jankela Ing. Stupava ŠTB ORSR
51. Ivan Frištík Ing. Súľov - Hradná ŠTB ORSR
52. Vladimír Vranovič Mgr. Sereď ŠTB ORSR
53. Ivan Zámečník Hlohovec ŠTB ORSR
54. Rudolf Urbanovič Liptovský Mikuláš ŠTB ORSR
55. Ľubomíra Klementisová Ing. Bratislava ŠTB ORSR
56. Vladimír Šavel Ing. Vikartovce ŠTB ORSR
57. František Hanáček MUDr. Rimavská Sobota ŠTB ORSR
58. Milan Valach Nemčice ŠTB ORSR
59. Mária Ivanová Valaliky ŠTB ORSR
60. Juraj Matejček Bánovce nad Bebravou ŠTB ORSR
61. Miroslava Šutová PhDr. Bojnice ŠTB ORSR
62. Dušan Belobrad Ing. Košice ŠTB ORSR
63. Ján Koštrna Mgr. Levice ŠTB ORSR
64. Daniel Žilák Ing. Poltár ŠTB ORSR
65. Dušan Košč Bardejov ŠTB ORSR
66. Petr Mrázek Mgr. Senec ŠTB ORSR
67. Miroslav Capek Krásno nad Kysucou ŠTB ORSR
68. Albína Kubíková Dojč ŠTB ORSR
69. Dušan Karaba Ing. Piešťany ŠTB ORSR
70. Andrej Porázik Bratislava ŠTB ORSR
71. Pavol Dráč MUDr. Bratislava ŠTB ORSR
72. Vasiľ Vilacký Snina ŠTB ORSR
73. Irena Pálháziová MUDr. Rimavská Sobota ŠTB ORSR
74. Alexander Krásny Mgr. Šaľa ŠTB ORSR
75. Ján Farkaš Ing. Košice ŠTB ORSR
76. Boris Kubovič Považská Bystrica ŠTB ORSR
77. Ján Ďurech Ilava ŠTB ORSR
78. Pavel Dučák Trebejov ŠTB ORSR
79. Dušan Urge Trávnica ŠTB ORSR
80. Adam Cibula Hnúšťa ŠTB ORSR
81. Emil Blicha Ing. Prešov ŠTB ORSR
82. Dušan Nemec Ing.arch. Bratislava ŠTB ORSR
83. Daniela Dzurjaníková Námestovo ŠTB ORSR
84. Jozef Švrček Ing. Holíč ŠTB ORSR
85. Miloš Mičáni Ing. Sereď ŠTB ORSR
86. Peter Tavel Ing. Martin ŠTB ORSR
87. Juraj Hógel Bratislava ŠTB ORSR
88. Pavol Kocurko Kamenica ŠTB ORSR
89. Stanislav Celleng JUDr. Príbelce ŠTB ORSR
90. Ondrej Miťko Šaľa ŠTB ORSR
91. Romana Kapustová Košice ŠTB ORSR
92. Gabriela Marková Prievidza ŠTB ORSR
93. Martin Hladký Trenčín ŠTB ORSR
94. Milan Kapusta Lieskovany ŠTB ORSR
95. Milan Španír JUDr. Palárikovo ŠTB ORSR
96. Katarína Miklušová PhDr. Banská Bystrica ŠTB ORSR
97. Mária Bedroňová Stropkov ŠTB ORSR
98. Patrik Kraus Bratislava ŠTB ORSR
99. Ľudmila Motyčková Spišské Bystré ŠTB ORSR
100. Gabriela Klasová Piešťany ŠTB ORSR
101. Jana Jochová Senica ŠTB ORSR
102. Ľubomír Bezák Ružomberok ŠTB ORSR
103. Roman Oškera Limbach ŠTB ORSR
104. Valerián Kupec Mgr. Stará Ľubovňa ŠTB ORSR
105. Vojtech Gyórgy Rimavská Sobota ŠTB ORSR
106. Jozef Havlík Kalná nad Hronom ŠTB ORSR
107. Beáta Mačáková Ing. Košice ŠTB ORSR
108. Erika Bieliková Bc. Častkovce ŠTB ORSR
109. Tomáš Huna Ing. Nové Mesto nad Váhom ŠTB ORSR
110. Beáta Čanigová Bánovce nad Bebravou ŠTB ORSR
111. Anton Bujna Ing. Topoľčany ŠTB ORSR
112. Jozef Berki Ing. Jesenské ŠTB ORSR
113. Stanislav Baloga Ing. Prešov ŠTB ORSR
114. Peter Zajac Bratislava ŠTB ORSR
115. Martin Paček Ing. Žilina ŠTB ORSR
116. Ján Giacko Mgr. Piešťany ŠTB ORSR
117. František Veselický Ing. Sereď ŠTB ORSR
118. Marián Mičica Žilina ŠTB ORSR
119. Zbynek Papánek Bratislava ŠTB ORSR
120. Milan Šnauko Ing. Humenné ŠTB ORSR
121. Rudolf Guniš JUDr. Brezno ŠTB ORSR
122. Ľubomír Ďurčo Ing. Ivanka pri Dunaji ŠTB ORSR
123. Ľubomír Zamiška RNDr. Prievidza ŠTB ORSR
124. Pavol Sabo Prievidza ŠTB ORSR
125. Etela Talianová Prievidza ŠTB ORSR
126. Iveta Masárová Bc. Kokava nad Rimavicou ŠTB ORSR
127. Ľudovít Jolšvai Ing. Revúca ŠTB ORSR
128. Vojtech Kokény Bc. Rimavská Sobota ŠTB ORSR
129. Andrej Grajcár Humenné ŠTB ORSR
130. Vojtech Agner Bratislava ŠTB ORSR
131. Jozef Glinský Stropkov ŠTB ORSR
132. Angela Štefániková MUDr. Trnava ŠTB ORSR
133. Vincent Konečný Horná Krupá ŠTB ORSR
134. Ľudovít Kupský Stará Ľubovňa ŠTB ORSR
135. Jaroslav Gomola Čadca ŠTB ORSR
136. Štefan Čobirka Mgr. Svidník ŠTB ORSR
137. Katarína Bálintová Ing. Blhovce ŠTB ORSR
138. Vlastimir Kýška Nové Mesto nad Váhom ŠTB ORSR
139. Silvia Seifertová Bratislava ŠTB ORSR
140. Drahomíra Salihbegović Mgr. Trenčín ŠTB ORSR
141. Robert Hluch Prusy ŠTB ORSR
142. Richard Blahuta Bratislava ŠTB ORSR
143. Marián Miškolci Vlčkovce ŠTB ORSR
144. Mária Hanesová Ing. Zvolen ŠTB ORSR
145. Marta Otavková Lackovce ŠTB ORSR
146. Václav Žubor Bratislava ŠTB ORSR
147. Štefan Tabaček Bytča ŠTB ORSR
148. Zuzana Zamecová Trnava ŠTB ORSR
149. Václav Kappel Bratislava ŠTB ORSR
150. Alexander Patkoló Bratislava ŠTB ORSR

Redakcia Pravda.sk nezodpovedá za informácie uverejnené v obchodnom registri a zväzkoch ÚPN.

29,99
Flower box červená kocka "L" farebné minigerbery

Flower box červená kocka "L" farebné minigerbery

89,99
Grande farebné orchidey

Grande farebné orchidey

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk