Máte záujem o dve percentá dane aj v roku 2016? Napíšte nám

25.01.2016 06:00

Deviaty raz chystá portál Pravda.sk projekt, umožňujúci propagáciu všetkým subjektom, ktoré sa uchádzajú o dve percentá dane. Chce tak pomôcť obom stranám - organizáciám, nadáciám, združeniam dáva priestor na prezentáciu, čitateľom zase ponúka roztriedený zoznam a orientáciu v tom, komu a prečo pomôcť. A to všetko na jednom mieste.

Dve percentá dane na Pravda.sk
Dve percentá dane na Pravda.sk

Prezentácia subjektov, uchádzajúcich sa o dve (tri) percentá dane, bude na stránke Pravda.sk tradične bezplatná. A jednoduchá. Stačí korektne vyplniť priložený formulár a odoslať ho.

Napíšte v ňom všetko dôležité – aká ste organizácia, čomu sa venujete a prečo by sa daňovník mal rozhodnúť podporiť práve vás. Pravda.sk bude priebežne aktualizovať stránku so zoznamom príjemcov dvoch percent z dane a ponúkne ju na výber svojim čitateľom – v decembri 2015 ich našu stránku navštívilo 1 590 357.

Ak na svoju vlastnú internetovú stránku pridáte logo Pravda.sk s odklikom, tak práve vás spropagujeme výraznejšie. Náhľad stránky s odkazom na Pravda.sk pošlite na mailovú adresu dvepercenta@pravda.sk a do subjektu napíšte náhľad. Nezabudnite poslať aj vaše logo – v čo najväčšom rozlíšení, najlepšie vo formáte JPG. Objaví sa v článku o vás a tak aj graficky upútate viac, ako len názvom vašej organizácie.

Stalo sa, že formuláre vypĺňali aj organizácie, ktoré sa zo zákona o 2% dane uchádzať nemôžu. Rozhodujúcim je oficiálny zoznam uchádzačov, nachádzajúci sa na stránke notárskej komory. Informácie o subjekte, ktorý sa v zozname nenachádza, nezverejníme.

Čakáme teda na vašu odozvu. Vlani sa na Pravda.sk prezentovalo vyše 400 subjektov. Čím skôr o sebe napíšete, tým skôr sa o vás môžu naši čitatelia dozvedieť. Informácie sa budeme snažiť zverejňovať čo najskôr po doručení vyplneného formuláru (v závislosti od ich množstva), garantujeme však, že sa budú zverejňovať bez výnimky presne v takom poradí, v akom prídu.

Pozor! Opätovne zaregistrovať sa musia aj tí, ktorí sa o 2% dane na stránkach Pravda.sk uchádzali aj v minulosti a aj tí, ktorí formulár vyplnili pred zverejnením tohto článku, teda pred 25. januárom.

Všetky články na základe vašich formulárov budú na stránke Pravda.sk prístupné do 1. júla 2016.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#2% dane
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
37,99
Smútočná kytica krémové ruže

Smútočná kytica krémové ruže

28,99
Sweet červené ruže a ľalie

Sweet červené ruže a ľalie

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk