Liga za duševné zdravie

Liga za duševné zdravie pracuje už 15 rokov na vysvetľovaní dôležitosti duševného zdravia, bez ktorého nemáme celkové zdravie. Každá kampaň šíri správne info!

Liga za duševné zdravie

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 30786525
Sídlo: Ševčenkova 21, Bratislava
Bankové spojenie: SK87310000000­04170019204
Adresa webovej stránky: www.dusevnezdravie.sk
Kontakt: dusevnezdravie@dusevnezdravie.sk
Oblasť pôsobenia: zdravie

Aktivity a projekty:

Informačné kampane, aby sme nepodliehali klamstvám. Projekty pre deti, učiteľov, stredoškolákov. Online poradňu pre všetkých, svojpomocné skupiny, arteterapeutické stretnutia, informácie na vlastnej webstránke.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2016:

Antidiskriminačné kampane, diskusie pri okrúhlych stoloch zverejnené na webe. Projekty pre deti „Zippyho kamaráti“, projekt o smútkovom poradenstve.Online poradňa na webe, svojpomocné skupiny, arteterapeutické workshopy, informácie o duševných poruchách a liečbe na webstránke.

Prečo dať daň práve nám:

21.storočie prinieslo vysoké očakávania, tlak na výkon a komercionalizáciu života. Tento rozpor medzi ambíciami a realitou spôsobuje stres a my sme menej šťastní. Preto treba vzdelávať slovenskú verejnosť o duševnom zdraví, o nutnosti harmónie medzi prácou a relaxom, o o tom, ako lepšie pracovať a ako správne relaxovať. Pomôžte nám pomáhať!!!

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda.sk poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Emmanuel Macron

Euro prudko posilňuje, silu mu dávajú Macronove výsledky

23.04.2017 23:00

Euro v úvode obchodovania v Ázii posilnilo voči doláru o dve percentá a vyšplhalo sa na 1,09395 USD, najviac za päť a pol mesiaca.

pacient, pacienti, lekár, cakaren

Drucker avizuje lekárom za nedovolené poplatky 10-tisícové pokuty

23.04.2017 20:00

Ambulantní lekári sa už dozvedeli, aké pokuty ich čakajú, ak budú od pacienta pýtať nedovolené poplatky.

policia, hrad

Summit obmedzí dopravu v hlavnom meste

23.04.2017 19:31

Mesto plné zahraničných delegácií, obmedzenia pre peších aj dopravu, v uliciach plno policajtov. Bratislava od nedele hostí šéfov parlamentov členských krajín Európskej únie.

specializovany trestny sud, Pitovci, ZVJS, Juraj Ondrejčák,

V prípade 'piťovcov' zasadne v stredu najvyšší súd

23.04.2017 19:27

Najvyšší súd SR má na stredu vytýčené ďalšie verejné zasadnutie, kde má rozhodnúť o odvolaní údajného šéfa zločineckej skupiny Ľuboša F. a bývalého policajta Milana K.