Šachový klub STROPKOV+SVIDNÍK

23.02.2017 23:00

Náš klub je občianským združením, ktoré zabezpečuje všetky aktivity súvisiace s týmto športovým odvetvím v regióne okresov Stropkov a Svidník. Máme 47 členov.

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 35529776
Sídlo: Kutuzovova, 443/8, 089 01 Svidník
Bankové spojenie: 15335612/0200
Adresa webovej stránky: www.stropkov-svidnik.chess.sk
Kontakt: eduard.panko@gmail.com
Oblasť pôsobenia: šport

Aktivity a projekty:

Náplňou našej činnosti je účasť na celoslovenských súťažiach a práca s mládežou.

Aktuálne „A“ tím je účastníkom 3.ligy a dve mládežnícke družstvá hrajú v 4.lige. Zabezpečujeme aj tréningy a šachové krúžky na školách. Pre mládež regiónu Šariša sme spolu organizátorom dlhodobej súťaže. Tradičnej okresnej školskej ligy sa zúčastňuje priemerne 50 detí.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2016:

Získané prostriedky sme použili na nákup šachového materiálu (hodiny), cestovné náklady na súťaže a zabezpečnie účasti na majstrovstvách Slovenska.

Prečo dať daň práve nám:

2% sú pre nás existenčnou otázkou. Vďaka týmto financiám môžeme zabezpečovať chod klubu a prácu s mládežou. V našom regióne nie je jednoduché získať prostriedky inou cestou.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda.sk poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#2% dane
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk