Múzy.sk

28.02.2017 00:10

OZ Múzy.sk organizuje literárny projekt Medziriadky, ktorý neformálne vzdeláva mladých autorov a pomáha im na ceste k debutu.

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 42200491
Sídlo: MDŽ 22, 94201 Šurany
Bankové spojenie: SK35 0200 000­0 0027 1953 2­154
Adresa webovej stránky: www.medziriadky.sk
Kontakt: oz@medziriadky.sk
Oblasť pôsobenia: kultúra

Aktivity a projekty:

Projekt Medziriadky sa skladá z troch častí – literárna súťaž, letný kreatívny workshop a celoročné autorské čítania.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2016:

2% z daní tvorili až 23% rozpočtu projektu Medziriadky v roku 2016. 2% boli použité na organizáciu letného workshopu. Vďaka nim sme boli schopní zabezpečiť pestrý program pre účastníkov.

Prečo dať daň práve nám:

Počas siedmich rokov sa nám podarilo vychovať stovky mladých autorov a viacerých úspešných debutantov. Každé euro získané z 2% nám pomôže znížiť účastnícke poplatky na letnom workshope, aby finančná situácia mladého autora nebola prekážkou. Medziriadky ako jediný projekt na Slovensku aktívne vzdelávajú v oblasti literatúry. Investícia do Medziriadkov je investíciou do rozvíjania mladej slovenskej kultúry. Na našom webe nájdete aj podrobnú infografiku o využití 2% z vašich daní.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda.sk poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Medziriadky #2% dane
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk