Pro CANTUS

21.03.2017 00:20

Dobrovoľné záujmové združenie s cieľom šíriť vokálnu tvorbu na území mesta Bratislava, v Slovenskej republike, ako aj v zahraničí.

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 30855641
Sídlo: Súmračná 26, 821 02 BRATISLAVA
Bankové spojenie: SK52 1100 000­0 0026 2374 0­928
Adresa webovej stránky: www.cantusbratislava.sk
Kontakt: pedro.valkovic@gmail.com 0915968159
Oblasť pôsobenia: kultúra

Aktivity a projekty:

Zvládol množstvo projektov, nahrávok a vystúpení po celej Európe. Získal veľa ocenení zo súťaží a festivalov. Spolupracuje s viacerými sólistami, dirigentmi a komornými orchestrami. V zbore spievajú výhradne amatéri, nadšenci zborového spevu z Bratislavy a okolia. Zbor pravidelne nacvičuje 2× do týždňa. absolvoval niekoľko turné v Českej republike, Taliansku, Francúzsku, Chorvátsku, Nemecku, Maďarsku a v Dánskom kráľovstve.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2016:

Dofinancovanie koncertov, projektov, nahrávok a vystúpení po celej Európe

Prečo dať daň práve nám:

Členovia občianskeho združenia Pro CANTUS sú členmi speváckeho zboru CANTUS. Ktorí sa stretávajú a nacvičujú zborové skladby slovenských i svetových autorov, ktoré potom verejne na prezentujú koncertoch doma i v zahraničí, ako aj a na nahrávkach.

Patrí medzi popredné slovenské zbory. Jeho členovia sú skúsení speváci, ktorí majú dlhoročné skúsenosti z účinkovania v najrozličnejších zboroch. Sú to najmä: CANTICA NOVA, SCHOLA CANTORUM, TEMPUS, TECHNIK, LÚČNICA, Armádny umelecký súbor, TECHNIK AKADEMIK, SPEVÁCKY ZBOR BRATISLAVSKÝCH UČITEĽOV, SĽUK a iné.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda.sk poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#2% dane
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk