Pro CANTUS

Dobrovoľné záujmové združenie s cieľom šíriť vokálnu tvorbu na území mesta Bratislava, v Slovenskej republike, ako aj v zahraničí.

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 30855641
Sídlo: Súmračná 26, 821 02 BRATISLAVA
Bankové spojenie: SK52 1100 000­0 0026 2374 0­928
Adresa webovej stránky: www.cantusbratislava.sk
Kontakt: pedro.valkovic@gmail.com 0915968159
Oblasť pôsobenia: kultúra

Aktivity a projekty:

Zvládol množstvo projektov, nahrávok a vystúpení po celej Európe. Získal veľa ocenení zo súťaží a festivalov. Spolupracuje s viacerými sólistami, dirigentmi a komornými orchestrami. V zbore spievajú výhradne amatéri, nadšenci zborového spevu z Bratislavy a okolia. Zbor pravidelne nacvičuje 2× do týždňa. absolvoval niekoľko turné v Českej republike, Taliansku, Francúzsku, Chorvátsku, Nemecku, Maďarsku a v Dánskom kráľovstve.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2016:

Dofinancovanie koncertov, projektov, nahrávok a vystúpení po celej Európe

Prečo dať daň práve nám:

Členovia občianskeho združenia Pro CANTUS sú členmi speváckeho zboru CANTUS. Ktorí sa stretávajú a nacvičujú zborové skladby slovenských i svetových autorov, ktoré potom verejne na prezentujú koncertoch doma i v zahraničí, ako aj a na nahrávkach.

Patrí medzi popredné slovenské zbory. Jeho členovia sú skúsení speváci, ktorí majú dlhoročné skúsenosti z účinkovania v najrozličnejších zboroch. Sú to najmä: CANTICA NOVA, SCHOLA CANTORUM, TEMPUS, TECHNIK, LÚČNICA, Armádny umelecký súbor, TECHNIK AKADEMIK, SPEVÁCKY ZBOR BRATISLAVSKÝCH UČITEĽOV, SĽUK a iné.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda.sk poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Ukrajina, vojaci

Na východe Ukrajiny zahynul pozorovateľ OBSE

23.04.2017 13:31

Pozorovateľ Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) prišiel o život na východe Ukrajiny.

trump

NYT: Trump spolieha na rady neoficiálnych poradcov

23.04.2017 13:22

Americký prezident Donald Trump má okrem svojho bezprostredného politického tímu ešte neoficiálnu skupinu poradcov, z ktorých mnohí žiadajú o konzultáciu najmenej raz týždenne.

hasiči, požiar, Kalifornia, pád lietadla, dom

Taliansky 7-ročný chlapec, ktorého rodičia vyhodili z horiaceho domu, zomrel

23.04.2017 12:46

Chlapca vyhodili rodičia z okna druhého poschodia v zúfalej snahe zachrániť ho pred požiarom.

bratislavsky hrad

Slovák žijúci v Paríži: Francúzsko ide dole vodou

23.04.2017 12:00

"Vo Francúzsku to ide dole vodou," hovorí Igor pôvodom z Bratislavy, ktorý pôsobí v Paríži niekoľko rokov ako architekt.