Združenie Zdravé novorodeniatka

21.03.2017 00:44

Združenie pracovníkov a priateľov Novorodeneckého oddelenia FNsP - Žilina.

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 37979973
Sídlo: Žilina
Bankové spojenie: SK39560000000­00377897030
Adresa webovej stránky: nemáme
Kontakt: michaljanos@post.sk
Oblasť pôsobenia: zdravie

Aktivity a projekty:

Združenie zabezpečuje nákup špecifických prístrojov pre liečbu novorodencov podľa akútnej potreby Novorodeneckého oddelenia, teda nedonosených a chorých novorodencov.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2016:

Zakúpili sme polovicu z ceny dýchacieho prístroja pre dlhodobé dýchanie novorodencov a Lampu na liečbu hyperbilirubinemie novorodencov

Prečo dať daň práve nám:

Novorodenec, ktorý sa narodí predčasne, alebo je chorý potrebuje okamžitú starostlivosť s pomocou niekoľkých špeciálnych prístrojov.Nemôže čakať na predpis, recept, alebo výsledok výberového konania na obstaranie prístroja.

My – personál oddelenia poskytujeme cit, empatiu, lásku a všetky potrebné vedomosti, ale prístroje nie. Za 10 rokov sme zakúpili 4 monitory, 1 inkubátor,1 lampu na fototerapiu, 1 dýchací prístroj a 1 EKG prístroj. Problém je ale taký, že prístroje nevydržia donekonečna ale sa opotrebovávajú.

Za každé euro Vám ďakujú novorodenci

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda.sk poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#2% dane
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk