Máte záujem o dve percentá dane aj v roku 2018? Napíšte nám

01.02.2018 06:00

Jedenásty raz ponúka portál Pravda.sk projekt, umožňujúci propagáciu všetkým subjektom, ktoré sa uchádzajú o dve percentá dane. Chce tak pomôcť obom stranám - organizáciám, nadáciám, združeniam dáva priestor na prezentáciu, čitateľom zase ponúka roztriedený zoznam a orientáciu v tom, komu a prečo pomôcť. A to všetko na jednom mieste.

Prezentácia subjektov, uchádzajúcich sa o dve (tri) percentá dane, bude na stránke Pravda.sk tradične bezplatná. A jednoduchá. Stačí korektne vyplniť priložený formulár a odoslať ho.

Napíšte v ňom všetko dôležité – aká ste organizácia, čomu sa venujete a prečo by sa daňovník mal rozhodnúť podporiť práve vás. Pravda.sk bude priebežne aktualizovať stránku so zoznamom príjemcov dvoch percent z dane a ponúkne ju na výber svojim čitateľom – v januári 2017 ich našu stránku navštívilo 1,5 milióna.

Ak na svoju vlastnú internetovú stránku pridáte logo Pravda.sk s odklikom, tak práve vás spropagujeme výraznejšie. Náhľad stránky s odkazom na Pravda.sk pošlite na mailovú adresu dvepercenta@pravda.sk a do subjektu napíšte náhľad. Nezabudnite poslať aj vaše logo – v čo najväčšom rozlíšení, najlepšie vo formáte JPG. Objaví sa v článku o vás a tak aj graficky upútate viac, ako len názvom vašej organizácie.

Stalo sa, že formuláre vypĺňali aj organizácie, ktoré sa zo zákona o 2% dane uchádzať nemôžu. Rozhodujúcim je oficiálny zoznam uchádzačov, nachádzajúci sa na stránke notárskej komory. Informácie o subjekte, ktorý sa v zozname nenachádza, nezverejníme.

Čakáme teda na vašu odozvu. Na Pravda.sk sa každý rok tradične prezentuje okolo 400 subjektov. Čím skôr o sebe napíšete, tým skôr sa o vás môžu naši čitatelia dozvedieť. Informácie sa budeme snažiť zverejňovať čo najskôr po doručení vyplneného formuláru (v závislosti od ich množstva), garantujeme však, že sa budú zverejňovať bez výnimky presne v takom poradí, v akom prídu.

Pozor! Opätovne zaregistrovať sa musia aj tí, ktorí sa o 2% dane na stránkach Pravda.sk uchádzali aj v minulosti a aj tí, ktorí formulár vyplnili pred zverejnením tohto článku, teda pred 1. februárom 2018.

Všetky články na základe vašich formulárov budú na stránke Pravda.sk prístupné do 1. júla 2018.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#dve percentá
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
34,99
Kytica Zimona 17

Kytica Zimona 17

49,99
Passion ružové ruže

Passion ružové ruže

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk