Kanoistický klub Slávia UK Bratislava

07.02.2018 23:52

Sme klub rýchlostnej kanoistiky Slávia UK Bratislava, ktorý za posledný rok zaznamenal značný nárast talentovanej mládeže vo veku 10 až 16 rokov.

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 31817947
Sídlo: Lackova 19, 84104 Bratislava
Bankové spojenie: SK24110000000­02661430103
Adresa webovej stránky: http://www.kajakslavia.sk/
Kontakt: 0908577955
Oblasť pôsobenia: šport

Aktivity a projekty:

Mladí nádejní kanoisti športujúci v našom klube sa aktívne zúčastňujú nielen pretekov v rýchlostnej kanoistike organizované Slovenským zväzom rýchlostnej kanoistiky, ale aj iných napr. bežeckých pretekov, kde sa pomerne dobre darí. Na sezónu 2018 pripadá 20 kajakárskych pretekov a zopár bežeckých, ktorých by sme sa s našim 30 členným vodáckym družstvom radi zúčastnili. Z uvedeného počtu pretekov sú 4 preteky Majstrovstvá Slovenska a 6 pretekov Slovenský pohár. Práve pred týmito Majstrovskými podujatiami máme naplánované aj minimálne 2–3 sústredenia v rámci SR a na záver sezóny jedno zahraničné spojené s pretekmi v cudzine.

V zimnom období, keď nie je možné trénovať na vode, si prenajímame 2 krát do týždňa telocvičňu, raz bazén a miestnosť v ktorej máme uskladnené pádlovacie trenažéri. Keďže zaznamenávame neustály nárast ďalších mladých talentovaných záujemcov o športovanie v našom klube, potrebovali by sme dokúpiť aspoň dva minikajaky (pre deti do 12 rokov), pádla, vesty a pre dorastajúce deti (nad 13 rokov), ktoré už trénujú dlhšie a zaznamenali aj prvé úspechy, aspoň dva veľké kajaky.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2017:

2% z dane v roku 2018 sme využili na kúpu dvoch minikajakov (do 12 rokov),dvoch veľkých kajakov. na kúpu pádiel a špriciek (ochranná plachta proti vode). Z časti by sme hradili aj prenájom telocvične, plavárne, ktorú využívame cez zimnú prípravu.

Prečo dať daň práve nám:

Sme toho názoru, že investícia do detí, mládeže a teda do procesu kultivácie ich tela, zároveň aj ducha sa vždy vypláca. Dobrým dôvodom, prečo nás podporiť nie je len fakt, že nakoľko je kanoistika najúspešnejším Slovenským športom, je nádej že istá časť detí sa tu môže presadiť, dokonca presláviť, ale aj možnosť participácie na ich zdravom fyzickom vývoji, a celkovom životnom smerovaní.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda.sk poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Kanoistika #2% dane
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk