Záujmové združenie folklórneho súboru MLADOSŤ

08.02.2018 00:25

Sme folklórny súbor Mladosť z Dubnice nad Váhom. Venujeme sa folklóru už 49 rokov a v neposlednom rade sa venujeme hlavne nášmu Dubnickému regiónu a jeho okoliu.

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 42014042
Sídlo: Partizánska 151/3, 018 41 Dubnica nad Váhom
Bankové spojenie: Tatrabanka, č. ú. 2627068411/1100
Adresa webovej stránky: www.fsmladost.sk
Kontakt: +421908573215
Oblasť pôsobenia: kultúra

Aktivity a projekty:

Prezentácia folklóru z Dubnického regiónu a okolia a rôznych regiónov slovenska. Zachovávanie našich tradícií a hodnôt. Dôkazom toho sú i Dubnické fašiangy či Vianoce, ktoré každoročne spoluorganizujeme v našom meste.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2017:

V minulom roku sme použili získané finančné prostriedky na opravu a doplnenie krojov a krojových doplnkov, opravu hudobných nástrojov, nákup strún, tvorba nových choreografií a pod.

Prečo dať daň práve nám:

Chceli by sme Vás poprosiť o darovanie Vašich 2% pre náš folklórny súbor. Práve nimi nám pomôžete pri tvorbe nových choreografií, speváckych a hudobných čísiel. Pomôžete pri dopĺňaní a pri samotnej oprave a údržbe krojov, krojových doplnkov, hudobných nástrojov a pod. Ale hlavne sa budete podieľať spolu snami pri zachovávaní tradícií našich starých otcov a materí. My sa Vám zato radi odvďačíme dobrým výkonom a vždy milým úsmevom na našich predstaveniach. srdečná Vďaka! kolektív Folklórneho súboru Mladosť

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda.sk poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#folklór #2% dane
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk