DOBRÝ ANJEL

11.02.2018 23:00

Pomáhame pravidelnými mesačnými finančnými príspevkami rodinám s deťmi, kde je niekto chorý na rakovinu, alebo dieťa trpí na inú zákernú diagnózu.

Právna forma: Nezisková organizácia poskytujúca všeobecne prospešné služby
IČO: 37887319
Sídlo: Karpatska 3256/15, Poprad 052 01
Bankové spojenie: 2197258257/0200
Adresa webovej stránky: www.dobryanjel.sk
Kontakt: 052/4313757, 0907/152 459,­info@dobryanjel­.sk
Oblasť pôsobenia: deti

Aktivity a projekty:

DOBRÝ ANJEL:
1. Pomáha pravidelne každý mesiac trom tisícom rodín vo finančnej tiesni, kde otec, mama alebo dieťa trpí na rakovinu alebo dieťa trpí na inú zákernú chorobu, ako napríklad DMO, cystickú fibrózu, chronické zlyhanie obličiek, svalovú dystrofiu alebo Downov syndróm.

2. Príspevky doručuje chorým do posledného centu. Všetky prevádzkové náklady na chod n.o. DOBRÝ ANJEL sú hradené zo súkromných peňazí zakladateľov.

3. Darca vždy presne vie, komu pomáha Každý darca, Dobrý anjel, má vlastné Anjelské osobné číslo a heslo, ktoré mu umožňuje prístup na jeho Osobný účet na www.dobryanjel.sk. Vidí mená, adresy a životné príbehy ľudí, ktorým pomohol.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2017:

Každý rok je postup použitia 2% z daní rovnaký.Keďže našim cieľom je poskytovanie pravidelnej mesačnej pomoci, celý objem prostriedkov je rovnomerne rozdelený na 12–13 častí a tie sú v nasledujúcom období rozdeľované každý mesiac spolu s peniazmi, ktoré dostávame od darcov (Dobrých anjelov).

Celá suma 2 % (každý mesiac znižovaná o už rozdelené peniaze) je uložená v banke, kde je úročená. Peniaze z úrokov sú samozrejme rozdelené príjemcom pomoci tiež do posledného centu.

Všetky informácie a podrobnosti sú na nasej webovej stránke.

Prečo dať daň práve nám:

Rodiny s deťmi, kde dieťa, alebo rodič trpí na rakovinu, alebo dieťa trpí na iné zákerné ochorenie nesmierne potrebujú pomoc . A my im ju poskytujeme adresne a bez toho,aby sme si niečo z darovaných peňazí zobrali na réžiu. Okrem obrovských zdravotných ťažkostí sa rodiny často musia vyrovnať s finančnou tiesňou.Majú tak obtiaže chorobu zvládnuť, zabezpečiť si všetko pre dôstojnú liečbu a pokúsiť sa nad ochorením zvíťaziť.

S Dobrými anjelmi sa mnohé podarí.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda.sk poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Dobrý anjel #2% dane
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
24,99
Perla Ruža Color

Perla Ruža Color

34,99
Rozeta

Rozeta

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk