AIESEC Trnava

12.03.2018 00:01

Sme medzinárodná študentská dobrovoľnícka organizácia, ktorá rozvíja a podoruje rozvoj líderského potenciálu v mladých ľuďoch.

Právna forma: Občianske združenie
IČO: IČO: 42162963
Sídlo: AIESEC Trnava, o.z. Námestie Jozefa Herdu 2 91701 Trnava
Bankové spojenie: SLSP, a.s.
Adresa webovej stránky: https://aiesec.sk/
Kontakt: 0905 241 445 anetkmecova@aiesec.sk
Oblasť pôsobenia: iné

Aktivity a projekty:

Ako organizácia poskytujeme možnosť mladým ľuďom vycestovať do sveta na stáže zamerané na ciele udržateľného rozvoja. Mladí ľudia majú vďaka nám možnosť vyskúšať si prácu v startupoch, či možnosť absolovať profesionálne stáže vo firmách rôzneho druhu. Sprostredkúvame im tak možnosť nabrať skúsenosti do budúcna už počas vysokej školy.

Už od roku 2012 organizujeme úspešný medzinárodný dobrovoľnícky projekt s názvom Educate Slovakia po celom Slovensku, zameraný na kvalitné vzdelávanie a medzikultúrne porozumenie. My ako pobočka v Trnave zastrešujeme celý Trnavský kraj. Rovnako tak ponúkame mladým ľuďom aktívne sa zapájať a naberať skúsenosti od začiatku ich pôsobenia na vysokej škole formou workshopov, účasťou na konferenciách a neustálou komunikáciou s externým prostredím.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2017:

minulý rok sme neobdržali 2% z dane

Prečo dať daň práve nám:

Sme organizácia, ktorá sa zameriava na mladých ľudí, ktorí sú ambiciózni, chcú sa rozvíjať, neboja sa prejaviť svoj názor a nie je nám jedno, akým smerom sa uberie budúcnosť tohto sveta. V mladých ľuďoch je sila.

Preto si myslíme, že 2% sú vhodné práve pre nás.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda.sk poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#2% dane
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
24,99
Perla Ruža Color

Perla Ruža Color

34,99
Rozeta

Rozeta

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk