OZ Filmpress.sk

12.03.2018 00:17

Sme Občianske združenie, ktoré vydáva nebulvárny časopis o filmovom dianí u nás a vo svete.

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 42172659
Sídlo: Čsl.parašutistov 15 831 03 Bratislava
Bankové spojenie: VÚB IBAN: SK84020000000­03178361157
Adresa webovej stránky: www.filmpress.sk
Kontakt: ekincelova@gmail.com
Oblasť pôsobenia: kultúra

Aktivity a projekty:

Našou hlavnou aktivitou je podporovať a vychovávať mladých autorov ( najmä z radov poslucháčov VŠMU a FFUK), ktorí sa nemajú kde realizovať, ale najmä učiť sa seriózne a kultivovane písať o filmovom dianí doma i vo svete.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2017:

Na inováciu a podporu mladých autorov

Prečo dať daň práve nám:

OZ Filmpress.sk je nekomerčný, nebulvárny, objektívny filmový portál, ktorého cieľom je prinášať informácie a názory o slovenskom a svetovom filme. Časopis je atraktívny pre odborníkov, filmových profesionálov i bežných čitateľov. Aby sme však mohli získavať nových mladých autorov, najmä pre recenzovanie filmov a zaujímavosti z domácich i medzinárodných festivalov a uverejňovať stále kvalitné informácie, potrebujeme rozšíriť náš malý rozpočet. Vzhľadom na to, že sme nezisková organizácia nemáme veľa možností na koho sa obrátiť o podporu.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda.sk poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#2% dane
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
24,99
Perla Ruža Color

Perla Ruža Color

34,99
Rozeta

Rozeta

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk