Bystrá škôlka

19.03.2018 21:39

Bystrá škôlka ponúka vzdelávanie v anglickom a slovenskom jazyku na princípoch Montessori pedagogiky.

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 50650084
Sídlo: Delená 11, 841 07 Bratislava
Bankové spojenie: IBAN: SK42 1100 000­0 0029 4603 4­278
Adresa webovej stránky: http://bystraskolka.sk
Kontakt: riaditelka@bystraskolka.sk
Oblasť pôsobenia: školstvo

Aktivity a projekty:

Našim cieľom je podporovať už v materskej škole prirodzenú túžbu detí učiť sa a vytvárať si pozitívny vzťah k ľuďom, k okolitému prostrediu ale aj k sebe samému. Vplyvom Montessori pedagogiky si deti vedia prirodzene zdokonaľovať svoje praktické zručnosti a získavať ucelené informácie o okolitom svete. Momentálne máme rozbehnutý projekt Veselé zúbky, ktorý podporuje vzdelávaciu oblasť Zdravie a pohyb.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2017:

Vďaka podpore sme zabezpečili lektorov so zameraním na jazykovú prípravu, športovú prípravu a to plávanie a korčuľovanie a na podporu permakultúry.

Prečo dať daň práve nám:

V našej škôlke sme presvedčení, že prvky viac ako 100 rokov overenej Montessori filozofii, dáva deťom to najlepšie vzdelanie, práve vtedy, keď je ich myseľ najotvorenejšia. Prajeme si, aby naše bystré deti boli zodpovedné, kreatívne a nezávislé.

Vďaka Vašej podpory formou poskytnutia 2% z podielu daní môžeme zabezpečiť deťom edukačné vybavenie detskej montessori záhradky.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda.sk poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#2% dane
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
24,99
Perla Ruža Color

Perla Ruža Color

34,99
Rozeta

Rozeta

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk