Máte záujem o dve percentá dane aj v roku 2019? Napíšte nám

29.01.2019 06:00

Dvanásty raz ponúka Pravda projekt, umožňujúci propagáciu všetkým subjektom, ktoré sa uchádzajú o dve percentá dane. Chce tak pomôcť obom stranám - organizáciám, nadáciám, združeniam dáva priestor na prezentáciu, čitateľom zase ponúka roztriedený zoznam a orientáciu v tom, komu a prečo pomôcť. A to všetko na jednom mieste.

Prezentácia subjektov, uchádzajúcich sa o dve (tri) percentá dane, bude na stránke Pravda.sk tradične bezplatná. A jednoduchá. Stačí korektne vyplniť priložený formulár a odoslať ho.

Napíšte v ňom všetko dôležité – aká ste organizácia, čomu sa venujete a prečo by sa daňovník mal rozhodnúť podporiť práve vás. Pravda bude priebežne aktualizovať stránku so zoznamom príjemcov dvoch percent z dane a ponúkne ju na výber svojim čitateľom – v januári 2018 ich našu stránku navštívilo 1,6 milióna.

Ak na svoju vlastnú internetovú stránku pridáte logo Pravda s odklikom, tak práve vás spropagujeme výraznejšie. Náhľad stránky s odkazom na Pravdu pošlite na mailovú adresu dvepercenta@pravda.sk a do subjektu napíšte náhľad. Nezabudnite poslať aj vaše logo – v čo najväčšom rozlíšení, najlepšie vo formáte JPG. Objaví sa v článku o vás a tak aj graficky upútate viac, ako len názvom vašej organizácie.

Stalo sa, že formuláre vypĺňali aj organizácie, ktoré sa zo zákona o 2% dane uchádzať nemôžu. Rozhodujúcim je oficiálny zoznam uchádzačov, nachádzajúci sa na stránke notárskej komory. Informácie o subjekte, ktorý sa v zozname nenachádza, nezverejníme.

Čakáme teda na vašu odozvu. Na stránkach Pravdy sa každý rok tradične prezentuje niekoľko stoviek subjektov. Čím skôr o sebe napíšete, tým skôr sa o vás môžu naši čitatelia dozvedieť. Informácie sa budeme snažiť zverejňovať čo najskôr po doručení vyplneného formuláru (v závislosti od ich množstva), garantujeme však, že sa budú zverejňovať presne v takom poradí, v akom prídu.

Pozor! Opätovne zaregistrovať sa musia aj tí, ktorí sa o 2% dane na stránkach Pravdy uchádzali aj v minulosti a aj tí, ktorí formulár vyplnili pred zverejnením tohto článku, teda pred 29. januárom 2019.

Všetky články na základe vašich formulárov budú na stránke Pravdy prístupné do 1. júla 2019.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#2% dane
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku