ArtZone

31.01.2019 01:18

Sme občianske združenie v oblasti kultúry a umenia, ktoré usporadúva workshopy, kurzy, semináre, kreatívne kultúrne a umelecké programy pre širokú verejnosť.

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 51253321
Sídlo: Sibírska 6942/5, 080 01 Prešov
Bankové spojenie: SK15833000000­02401401760
Adresa webovej stránky: https://artzone71.webnode.sk/?…
Kontakt: email: oz.artzone@gmail.com
Oblasť pôsobenia: kultúra

Aktivity a projekty:

Doteraz sme uskutočnili niekoľko výtvarných workshopov pre deti a medziodborových podujatí v spolupráci s experimentálnym divadlom. Naším najbližším projektom je kurz kurátorstva, remeselné workshopy pre deti i dospelých, či výtvarné workshopy reflektujúce dejiny umenia.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2018:

Nakoľko sme novozaloženým združením, o 2% z dane sa uchádzame prvýkrát.

Prečo dať daň práve nám:

Pretože sa riadime heslom, že tvorivosť napomáha k rozvoju fantázie. Pretože národ ako taký potrebuje k sebapoznaniu kultúru a umenie. Pretože sa snažíme spájať netradičné v umení a kreovať aktivity, ktoré reflektujú súčasnú dobu (napr. naše kreatívne workshopy, ktoré myslia aj ekologicky). Pretože umelecké zručnosti, schopnosti a vedomosti formujú z človeka vyspelejšiu mysliacu a cítiacu bytosť.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
19,99
Dôkaz lásky červený

Dôkaz lásky červený

43,99
Sweet trsové ružové ruže

Sweet trsové ružové ruže

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk