Občianske združenie Rodičov a priateľov Materskej školy Kátov

11.02.2019 00:16

Sme skupinka rodičov a učiteľov, ktorých cieľom je pomáhať získavať peniaze z 2% a členského pre deti v MŠ Kátov na výlety, divadlá, hračky, športové potreby,..

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 50050231
Sídlo: Materská škola Kátov 155, 908 49 Kátov okres Skalica
Bankové spojenie: IBAN SK 2875 0000 000­0 4024 0232 99
Adresa webovej stránky: http://katov.eu/…nam-2-z-dane
Kontakt: www.katov.eu – Materská škola Facebook skupina: Kátov pre deti E-mail: oz.rap.ms.katov@gmail.com
Oblasť pôsobenia: deti

Aktivity a projekty:

Deti chodia na výlety, v škôlke ich navštevujú rôzne divadielka, nakupujeme im hračky, mikulášske balíčky a spolupodieľame sa na materiálnom vybavení škôlky podľa potreby.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2018:

Výlet do ZOO Hodonín, karneval, výlet do skalických hôr, divadielko, Šašo Fifo, mikulášske balíčky, vianočné darčeky do škôlky, koberec do spálne.

Prečo dať daň práve nám:

Tento rok bude špeciálny: Organizujeme benefíciu na vybudovanie nového detského ihriska do škôlky. Staré je nevyhovujúce a deti sa nebudú môcť kde hrať. Tento rok by sme chceli teda 2% z daní a sponzorské dary z benefície venovať na vybudovanie nového ihriska v areáli MŠ Kátov. Chceli by sme vytvoriť bezpečné miesto na hranie (ihrisko so šmýkačkami, hojdačkami, uzavretým pieskoviskom…toto naše deti teraz nemajú). Obec sa snaží získať dotácie na detské ihrisko už 12 rokov neúspešne. Preto sme sa rozhodli “zobrať veci do svojich rúk” a osloviť širokú verejnosť . Takto by sme vďaka 2% z daní a sponzorským darom konečne vytvorili bezpečnú a oddychovú zónu pre všetky deti v Kátove.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
19,99
Flower box vintage srdce "M" červené ruže

Flower box vintage srdce "M" červené ruže

34,99
Perla farebné ruže,tulipány a ranunculusy

Perla farebné ruže,tulipány a ranunculusy

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk