Matka a dieťa Turca

19.02.2019 22:45

Sme ženy, mamy, ktoré vo svojom voľnom čase pomáhajú zlepšiť svet. Pomáhame inštitúciám, ktoré sa starajú o choré deti, znevýhodnených, rodiny.

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 37981722
Sídlo: Timravy 5052/27, 036 01 Martin
Bankové spojenie: SK61020000000­03540369451
Adresa webovej stránky: www.matkaadietaturca.sk
Kontakt: matkaadietaturca@gmail.com
Oblasť pôsobenia: deti

Aktivity a projekty:

Pripravujeme pomoc Psychiatrickej klinike, spoluprácu so Základnou školou pri nemocnici. Chystáme pomoc vybraným martinským školám. Určite opäť zorganizujeme benefičný koncert, ale aj krajšie Vianoce pre sociálne slabé rodiny. Každý rok zrealizujeme množstvo väčších i menších projektov.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2018:

V roku 2018 sme pomohli zlepšiť exteriér Domova sociálnych služieb. Pomohli sme vytvoriť izbu pre dieťa a mamu na Klinike detskej chirurgie. Pomohli sme zlepšiť Detské oddelenie Psychiatrickej kliniky. Pomohli sme aj miestnym skautom a rodinám s deťmi s autizmom. Pomáhali sme aj sociálne slabým rodinám.

Prečo dať daň práve nám:

Veríme, že každý človek by mal využiť svoje právo venovať 2% a aj mať možnosť overiť si, ako boli použité. My vždy použitie 2% zverejňujeme a stojíme si za našimi rozhodnutiami, na aký účel konkrétne budú použité. Cítime zodpovednosť za každé euro, ktoré sa k nám dostane.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk