Záujmové združenie folklórneho súboru MLADOSŤ

23.02.2019 01:31

Folklórny súbor Mladosť už od roku 1969 pôsobí v Dubnici nad Váhom. V tomto roku oslavujeme 50. výročie založenia súboru.

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 42014042
Sídlo: Partizánska 151/3
Bankové spojenie: 2627068411/1100
Adresa webovej stránky: www.fsmladost.sk
Kontakt: fsmladost@gmail.com
Oblasť pôsobenia: kultúra

Aktivity a projekty:

Dubnické fašiangy, pálenie ďura v Dubnici, spoluorganizátor Dubnického folklórneho festivalu, vystúpenia na slovensku a v zahraničí

Na čo šli 2 % z dane v roku 2018:

Získané finančné prostriedky z 2% sme použili na doplnenie krojárne, na opravu krojov a krojových doplnkov, na cestu na zahraničný zájazd.

Prečo dať daň práve nám:

vážení priatelia a priaznivci Folklórneho súboru Mladosť. Chceli by sme Vás poprosiť o darovanie Vašich 2% pre náš folklórny súbor. Práve nimi nám pomôžete pri tvorbe nových choreografií, speváckych a hudobných čísiel. Pomôžete pri dopĺňaní a pri samotnej oprave a údržbe krojov, krojových doplnkov, hudobných nástrojov a pod. Ale hlavne sa budete podieľať spolu snami pri zachovávaní tradícií našich starých otcov a materí. My sa Vám zato radi odvďačíme dobrým výkonom a vždy milým úsmevom na našich predstaveniach.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
56,99
Flower box čierny šesťhran červené ruže

Flower box čierny šesťhran červené ruže

42,99
Sweet červené ruže a hypericum

Sweet červené ruže a hypericum

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk