Daphne - Inštitút aplikovanej ekológie

05.03.2019 23:09

Robíme výskumné i praktické aktivity ochrany prírody a o poznatky sa delíme s najvďačnejším a najnáročnejším publikom – s deťmi formou environmentálnej výchovy.

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 30814081
Sídlo: Podunajská 24, 82106 Bratislava
Bankové spojenie: SK27 1100 000­0 0026 6745 5­010
Adresa webovej stránky: www.daphne.sk
Kontakt: adamova@daphne.sk
Oblasť pôsobenia: živ. prostredie

Aktivity a projekty:

Za 25 rokov fungovania našej organizácie sme zážitkovým vzdelávaním previedli takmer 100 000 detí materských, základných i stredných škôl.

Deti vedieme k bezprostredným kontaktom s prírodou v podobe interaktívnych výuk a exkurzií. Hravo a pútavo s využitím hmatu, sluchu, čuchu, zraku i chutí objavujeme tajomstvá okolitej prírody. Poznanie deti získavajú vďaka osobným zážitkom ukotvených v príbehoch. Vieme, že práve zážitok, prináša nezabudnuteľné spomienky a vytvára vzťah k prostrediu. Ekovýchovné programy nie sú len ďalším predmetom v škole. Prostredníctvom nich vedieme žiakov k uvedomelému životnému štýlu.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2018:

Na inštitucionálnu podporu environmentálneho vzdelávania – tzn. na prípravu a obnovu programov zážitkového vzdelávania; výrobu, opravu a nákup pomôcok na ne; zefektívňovanie ich evidencie a administratívy.

Prečo dať daň práve nám:

Lebo vysedávanie za počítačom či s mobilom pomáhame deťom vymeniť za prirodzený pohyb a vzrušujúce objavovanie tajov a krás prírody.

Svojim príspevkom pomáhate siať semiačka uvedomení v oblasti pochopenia a vzájomného vplyvu na životné prostredie v mladých generáciách. Ďakujeme.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
29,99
Tatratea - Jarona

Tatratea - Jarona

35,99
Lady farebné trsové ruže a orchidey

Lady farebné trsové ruže a orchidey

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk