Občianske združenie Úsmev pre Tadeáša

18.03.2019 22:52

Občianske združenie Úsmev pre Tadeáša, ktoré pomáha chlapcovi s nevyliečiteľným ochorením.

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 50055551
Sídlo: Spišský Hrhov, Čsl. Armády 99/9, 05302
Bankové spojenie: SK90090000000­05109882820
Adresa webovej stránky: https://usmevpretadeasa.webnode.sk/
Kontakt: zuzi.wagnerova@gmail.com
Oblasť pôsobenia: zdravie

Aktivity a projekty:

Prostredníctvom Občianskeho združenia ÚSMEV PRE TADEÁŠA sa snažíme pokryť všetky finančné náklady spojené s rehabilitáciami, kúpeľnými liečbami, cvičeniami, masážami či aqua parkami. Zároveň financujeme aj doplatky na vozíky či iné kompenzačné pomôcky.

Ak ste sa ešte nerozhodli, kam svoje 2% z daní poukážete, budem veľmi vďačná, ak nám prostredníctvom nich pomôžete.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2018:

Finančné prostriedky sme využili na zaplatenie kúpeľnej liečby, viacero krát sme navštívili aqua parky, zakúpili sme rehabilitačný masážny stôl, taktiež sme zabezpečili aj mnoho hygienických a zdravotných doplnkov a potrieb pre každodennú starostlivosť Tadeáša.

Prečo dať daň práve nám:

Pretože darovaním vašich 2% pomôžete Tadeášovi, chlapcovi s nevyliečiteľnou chorobou, svalovou dystrofiou a spoločne s nami mu tak skvalitníte život. Napriek tomu, že jeho stav sa nezlepšuje, snažíme sa rehabilitovaním a neustálym cvičením o to, aby sa jeho stav ani nezhoršoval. Keď ho vidíme šťastným, sme šťastní aj my všetci. Ďakujeme vám všetkým.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk