Máte záujem o dve percentá dane aj v roku 2021? Pomôžeme vám

Trinásty raz ponúka Pravda projekt, umožňujúci propagáciu všetkým subjektom, ktoré sa uchádzajú o dve percentá dane. Chce tak pomôcť obom stranám - organizáciám, nadáciám, združeniam dáva priestor na prezentáciu, čitateľom zase ponúka roztriedený zoznam a orientáciu v tom, komu a prečo pomôcť. A to všetko na jednom mieste.

08.02.2021 06:00

Prezentácia subjektov, uchádzajúcich sa o dve (tri) percentá dane, bude na stránke Pravda.sk tradične bezplatná. A jednoduchá. Stačí korektne vyplniť priložený formulár a odoslať ho.

Napíšte v ňom všetko dôležité – aká ste organizácia, čomu sa venujete a prečo by sa daňovník mal rozhodnúť podporiť práve vás. Pravda bude priebežne aktualizovať stránku so zoznamom príjemcov dvoch percent z dane a ponúkne ju na výber svojim čitateľom – má ich už pravidelne takmer 2,5 milióna.

Ak na svoju vlastnú internetovú stránku pridáte logo Pravda s odklikom, tak práve vás spropagujeme výraznejšie. Náhľad stránky s odkazom na Pravdu pošlite na mailovú adresu dvepercenta@pravda.sk a do subjektu napíšte náhľad. Nezabudnite poslať aj vaše logo – v čo najväčšom rozlíšení, najlepšie vo formáte JPG. Objaví sa v článku o vás a tak aj graficky upútate viac, ako len názvom vašej organizácie.

Stalo sa, že formuláre vypĺňali aj organizácie, ktoré sa zo zákona o 2% dane uchádzať nemôžu. Rozhodujúcim je oficiálny zoznam uchádzačov, nachádzajúci sa na stránke notárskej komory. Informácie o subjekte, ktorý sa v zozname nenachádza, nezverejníme.

Neváhajte, píšte

Čakáme teda na vašu odozvu. Na stránkach Pravdy sa každý rok tradične prezentuje niekoľko stoviek subjektov. Čím skôr o sebe napíšete, tým skôr sa o vás môžu naši čitatelia dozvedieť. Informácie sa budeme snažiť zverejňovať čo najskôr po doručení vyplneného formuláru (v závislosti od ich množstva), garantujeme však, že sa budú zverejňovať presne v takom poradí, v akom prídu.

Pozor! Opätovne zaregistrovať sa musia aj tí, ktorí sa o 2% dane na stránkach Pravdy uchádzali aj v minulosti.

Všetky články na základe vašich formulárov budú na stránke Pravdy prístupné do 1. júla 2021, čo je zatiaľ posledný termín na poslanie tlačiva na daňový úrad.

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #2% dane