ĎARMOTY – občianske združenie

09.02.2021 00:01

Náš malebný kraj dolnej Nitry s vinohradníckou tradíciou chceme odomknúť pre cyklistov z blízkeho i vzdialeného okolia. Cyklotrasa Nitra-Vráble je skutočnosťou!

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 42204372
Sídlo: Golianovo 388, Golianovo 95108
Bankové spojenie: 42204372
Adresa webovej stránky: https://darmoty.wordpress.com
Kontakt: darmoty@gmail.com
Oblasť pôsobenia: živ. prostredie

Aktivity a projekty:

Náučný chodník Ďarmotským chotárom venovaný tradičným remeslám a flóre a faune. Vinohradnícky dvor sv. Urbana s trstinovou strechou.

V3 = Včelyvovinohrade.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2020:

Vysadili sme 100 oskoruší pozdĺž cyklotrasy Nitra -Vráble ako spomienku na 100 rokov od návratu československých legionárov z Ruska.

Zorganizovali sme 8. ročník cykloakcie Vinarska50.sk

Prečo dať daň práve nám:

Radi by sme vybudovali komunitné vinohradnícke centrum s cyklopointom pre cyklistov, ktorý bude ponúkať zaujímavé info o regióne, servisné zázemie pre drobné opravy ako i občerstvenie vo forme lokálnych a sezónnych špecialít.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#2% dane
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku