Liga proti reumatizmu na Slovensku Miestna pobočka Poprad

09.02.2021 00:36

Sme občianske združenie na pomoc pacientom trpiacimi reumatickými chorobami.

Právna forma: Občianske združenie
IČO: : 318221420003
Sídlo: Ludvíka Svobodu 2604/45 05801 P­oprad
Bankové spojenie: IBAN SK5309000000000093284822
Adresa webovej stránky: http://www.reumatikpoprad.sk
Kontakt: info@reumatikpoprad.sk
Oblasť pôsobenia: zdravie

Aktivity a projekty:

Poriadanie stretnutí pacientov, spojené s prednáškami, poskytovanie vitamínových prípravkov, vstupeniek na termálne kúpaliská a poradenstvo

Na čo šli 2 % z dane v roku 2020:

Roku 2020 bola naša činnosť obmedzená pre pandémiu, väčšinu prostriedkov sme použili na zakúpenie vstupeniek na termálne kúpalisko Vrbov a vaňových kúpeľov v Gánovciach. Tieto vstupenky naši členovia použili počas hlavnej sezóny, kedy boli tieto zariadenia otvorené. Taktiež sme 2× v roku každému členovi poskytli vitamíny \„C\“ a \„D\“ a v novembri dostal každý člen respirátor FFP2.

Prečo dať daň práve nám:

Sme občianske združenie, kde väčšina členov je ŤZP, s nízkymi príjmami a hore spomínané benefity by si inak nemohli dovoliť. Taktiež pre ich socializáciu sú veľmi dôležité naše stretnutia, kde si môžu pohovoriť s ľuďmi trpiacimi podobnými problémami a dúfame, že nám pandemická situácia dovolí obnoviť prednášky lekárov a besedy s nimi

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#2% dane
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku