XBS swimming academy

09.02.2021 00:58

Športový klub venujúci sa výchove vodných pólistov a zvyšovaniu plaveckej gramotnosti detí.

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 51769671
Sídlo: Dubová 33/A
Bankové spojenie: SK9709000000005149061867
Adresa webovej stránky: http://xbswaterpolo.sk
Kontakt: info@xbswaterpolo.sk
Oblasť pôsobenia: šport

Aktivity a projekty:

Organizovanie tréningov, sústredení, turnajov vodného póla, plavecké kurzy pre školy, letné denné tábory, plávanie bábätiek s rodičmi. Organizujeme prednášky pre rodičov aby aj rodičia sa vzdelávali a tým posúvali svoje deti dopredu.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2020:

Prvýkrát sa uchádzame o 2 %.

Prečo dať daň práve nám:

Sme mladý športový klub, založený na mládežníckom športe, ktorý získané prostriedky investuje do rozvoja klubu,. Konkrétne vďaka nim sa budeme môcť zúčastniť väčšieho počtu sústredení, zahraničných turnajov a taktiež vytvoriť kvalitnejšie podmienky pre tréning detí. Cieľom je aby deti sa udržali pri športe čo najdlhšie a čerpali z neho čo najviac do života.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#2% dane
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku