Front ľavicovej mládeže

09.02.2021 01:53

Našim cieľom je sociálne spravodlivá spoločnosť založená na princípoch humanizmu, antifašizmu, slobody, rovnosti, spravodlivosti a mierovej spolupráce medzi národmi.

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 50569538
Sídlo: Hattalova 12/A 831 03 Bratislava
Bankové spojenie: SK47 0900 000­0 0051 5276 6­227
Adresa webovej stránky: http://www.flm.sk
Kontakt: flm@flm.sk
Oblasť pôsobenia: iné

Aktivity a projekty:

Medzi naše hlavné činnosti patrí boj za práva mladých ľudí, propagácia ľavicových a antifašistických myšlienok, ale aj angažovanie sa v štruktúrach mládežníckej a školskej samosprávy (študentské parlamenty, akademické senáty, parlamenty mladých), organizácia kultúrnych, osvetových prípadne športových aktivít, či vedenie k zdravému štýlu života a ochrane životného prostredia.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2020:

V roku 2020 sme plánovali investovať sumu z 2% z daní najmä do vzdelávacích projektov, avšak kvôli pandémii sme tieto aktivity museli posunúť.

Prečo dať daň práve nám:

Sme združenie mladých ľudí, ktorí sa hlásia k radikálnej ľavici. Vnímame, nedostatky kapitalizmu a cítime jeho negatívne dopady na celú spoločnosť! Vidíme, že dnešný svet je postavený na konzume, honbou za ziskom, vykorisťovaní a nespravodlivosti. V Európe opäť silnie fašizmus rastie militarizácia a my, členovia FĽM, to chceme zmeniť!

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#2% dane
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku