Učitelia jogy – Profesijný zväz učiteľov jogy na Slovensku

Sme tím učiteľov jogy, ktorí majú záujem o zvyšovanie kvality jogy a podporu kvality vedenia hodín jogy. Prinášame kontinuálne a komplexné vzdelávanie v joge.

11.02.2021 00:32
Učitelia jogy

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 52889831
Sídlo: Mokrohájska cesta 3665/10 , 841 04 Bratislava
Bankové spojenie: SK62 0900 000­0 0051 6808 3­615
Adresa webovej stránky: https://www.uciteliajogy.sk/kto-sme/
Kontakt: +421 908 092 992
Oblasť pôsobenia: zdravie

Aktivity a projekty:

Organizujeme vzdelávacie podujatia, ktoré podporujú rozšírenie praxe jogy o odborné poznatky z oblasti filozofie, spirituality, duševného a telesného zdravia, ako aj praktické, pedagogické a umelecké zručnosti. Prinášame aktuálne témy, ktoré vnímame ako impulzy pre ďalší vývoj jogy a celkový rozvoj človeka dnešnej doby. Na podujatiach sú vítaní pôsobiaci učitelia, inštruktori a lektori jogy, budúci učitelia jogy, inštruktori iných pohybových a umeleckých aktivít, avšak aj účastníci jogových kurzov, ktorých joga a ponúkané témy zaujímajú.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2020:

v roku 2020 sme ešte nespĺňali podmienky uchádzača o 2%

Prečo dať daň práve nám:

Jogu vnímame ako súčasť všetkých oblastí života, od výživy cez ásanovú prax k osobnostnému a spoločenskému rozvoju. V našich aktivitách vychádzame zo širšieho, celostného pohľadu na život človeka – z duchovnej, duševnej a fyzickej roviny. Vytvorili sme platformu pre lektorov, inštruktorov a učiteľov jogy, ako aj záujemcov o jogu, ktorí chcú rozšíriť svoje vedomosti a zručnosti v oblasti jogy.

Prinášame kontinuálne a komplexné vzdelávanie v joge. Podporujeme učiteľov jogy v rozšírení zručností vedenia hodín jogy a celkovom odbornom raste.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #2% dane