Pierott, n.o.

Deťom a rodinám na Slovensku pomáhame už 8 rokov. Prispievame na liečebné náklady, podporujeme vzdelávanie a rozvoj talentovaných detí.

12.02.2021 00:42
1
Pierott, n.o.

Právna forma: Nezisková organizácia poskytujúca všeobecne prospešné služby
IČO: 45740372
Sídlo: Volgogradská 4787/18, 080 01 Prešov
Bankové spojenie: SK37 1100 000­0 0029 4946 2­542
Adresa webovej stránky: http://www.pierott.com
Kontakt: info@pierott.com
Oblasť pôsobenia: deti

Aktivity a projekty:

Bude to dobre – www.budetodobre.sk V období pandémie pomáhame rodinám s deťmi, ale aj starším ľuďom. Robíme nákupy, roznášame ich, prispievame na lieky a hygienické potreby.

Deti majú talent – www.detimajutalent.sk Vytvorili sme celoslovenskú talentovú súťaž pre deti vo veku 5–15 rokov. Deti súťažia v kategóriách: tanec, hudba, voľná disciplína. Najšikovnejšie deti získajú finančnú podporu na rozvoj ich talentu.

Tenisová akadémia PIEROTT – www.pierott.com Deťom dávame možnosť hrať tenis úplne zadarmo. Deti majú uhradené všetky náklady na profesionálnych trénerov, tenisové kurty, aj vybavenie. V minulom roku dostali deti zadarmo aj kompletné oblečenie.

HERO RACE – www.herorace.sk Organizujeme najzábavnejší prekážkový beh pre deti, začínajúcich aj skúsených pretekárov. Každý sa môže stať hrdinom. Stačí nájsť odvahu a postaviť sa na štart.

Vidíme to ružovo – www.vidimetoruzovo.sk Táto iniciatíva má za cieľ získať podporovateľov zdravých a talentovaných detí. Súčasne chceme podporiť nákladné liečenia detí, kde sú výsledky viditeľné.

Školské pomôcky – www.pierott.com Začiatok školského roku znamená pre mnohé rodiny značnú finančnú záťaž, preto pomáhame slabším a venujeme im školské pomôcky zadarmo.

Vianočná výzva – www.pierott.com Vybraným rodinám pomáhame splniť ich Vianočné sny. Sú to obyčajne rodiny, kde je iba jeden rodič.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2020:

  • úhrada liečebných nákladov
  • podpora ľudí zasiahnutých pandémiou
  • podpora talentovaných detí
  • tenisová akadémia PIEROTT
  • zorganizovanie súťaže Deti majú talent
  • zorganizovanie pretekov HERO RACE
  • zakúpenie školských pomôcok
  • splnenie Vianočných želaní

Prečo dať daň práve nám:

Podporujete deti na Slovensku. Naša pomoc je adresná, žiadosti o pomoc preverujeme. Za každou pomocou sú konkrétni ľudia. Organizujeme podujatia, na ktorých sa môžeme všetci stretnúť. Dávame deťom šancu na lepší život. Vaše 2% využijeme na 100%.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
1 debata chyba
Viac na túto tému: #2% dane