Letecko-modelársky klub Humenné

18.02.2021 00:17

Letecko-modelársky klub Humenné sa venuje rozvoju letecko-modelárskeho športu, predovšetkým v radoch mládeže a organizovaním národných a medzinárodných súťaží.

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 51677105
Sídlo: Tyršova 1708/12, 06601 Humenné
Bankové spojenie: SK71 0900 000­0 0051 5179 3­370
Adresa webovej stránky: http://www.lmkhumenne.sk
Kontakt: info@lmkhumenne.sk
Oblasť pôsobenia: šport

Aktivity a projekty:

Ročne usporiadavame dve súťaže svetového pohára leteckých modelov, Majstrovstvá SR v raketovom modelárstve, niekoľko verejných súťaží. Venujeme sa predovšetkým mládeži, ktorá je hlavnou cieľovou skupinou nášho združenia, ktorí sa zúčastňujú národných a medzinárodných súťaží. Členmi nášho klubu je aj niekoľko reprezentantov SR, ktorí sa hrdia titulmi Majstrov EU, alebo víťazstvom vo Svetovom pohári

Na čo šli 2 % z dane v roku 2020:

Zabezpečenie národných súťaží, náklady na nájomné spoločnej dielne, materiálno-technické vybavenie dielne a členov klubu.

Prečo dať daň práve nám:

Viac ako 40% členov klubu je mládež do 18 rokov, do ktorej vkladáme veľké nádeje a snažíme sa vytvárať im čo najlepšie podmienky pre ich športovo-technický rozvoj, aby čo najlepšie reprezentovali naše mesto, kraj a Slovenskú republiku.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#2% dane
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku