Slovenský zväz telesne postihnutých ZO č.20

18.02.2021 00:35

Občianske združenie telesne postihnutých.

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 36094820
Sídlo: Vančurova 1 Trnava 917 01
Bankové spojenie: SK47 0900 000­0 0000 4554 7­835
Adresa webovej stránky: -
Kontakt: sztptt@zoznam.sk
Oblasť pôsobenia: zdravie

Aktivity a projekty:

aktivity pre našich členov sú hlavne základné sociálne poradenstvo, odstraňovanie bariér , fyzických ale aj psychických členov, ktorí žijú v sociálnej izolácii v svojich obydlí formou stretávania, školení od odborníkov a špecialistov súvisiacich hlavne zo zdravotnou stránkou, súťaží telesne postihnutých podľa individuálneho postihu v športových hrách, rekondícii v termále, rekondično-integračných pobytov, pomoci pri vybavovaní úradných záležitostí a vypĺňaniu tlačív,zdravotných pomôcok , účastí na celorepublikovej súťaži Kremnická barlička v recitovaní, speve, hre na hudobné nástroje,vlastnej tvorbe vo svojom rodnom jazyku, ktoré sa teší veľkej obľube , účasť na výstave Svet ako ho vidíme my.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2020:

sociálne poradenstvo , besedy s odborníkmi , pomoc pri vybavovaní a obstaraní zdravotných pomôcok, zaobstaranie maliarskych potrieb pre vozíčkárku, ktorej diela sú prezentované na Výstavách Svet ako ho vidíme my, rekondícia v termále , ktorá priaznivo pôsobí na pohybový aparát, liečebný rekondično integračný pobyt Ťažko telesne postihnutých členov, účasť a súťaženie v speve a hre na hudobný nástroj v Kremnici na Kremnickej barličke.

Prečo dať daň práve nám:

uvedené aktivity pomáhajú a odstraňujú sociálne bariéry našich členov, psychicky a fyzicky pomáhajú pri rekondícii , liečbe a sociálnej izolácii, poskytujú možnosť stretnutia a zaradenia medzi zdravú populáciu a v niektorých prípadoch aj zaradenie do pracovného procesu podľa toho, čo dovoľuje zdravotné postihnutie

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#2% dane
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku