Zväz slovenských vedeckotechnických spoločností

Sme občianske združenie, ktorého poslaním je podpora šírenia vedeckotechnických poznatkov, propagácia vedy a techniky, vzdelávania a medzinárodnej spolupráce.

04.03.2021 00:10
Zväz slovenských vedeckotechnických spoločností

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 00419109
Sídlo: Koceľova 15, 815 94 Bratislava
Bankové spojenie: SK32 0200 000­0 0000 0403 0­012
Adresa webovej stránky: http://zsvts.sk
Kontakt: zsvts@zsvts.sk
Oblasť pôsobenia: veda

Aktivity a projekty:

Súťaž Vedec roka SR; udeľovanie certifikátu Európsky inžinier – EUR ING; medzinárodná akreditácia študijných programov na technických univerzitách (EUR-ACE); podujatia v rámci Týždňa vedy a techniky na Slovensku, konferencia Fórum inžinierov a technikov Slovenska.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2020:

Dve percentá sme použili na prípravu celoslovenskej konferencie Fórum inžinierov a technikov Slovenska (FITS 2020), ako aj pripomenutie si 30. výročia nášho vzniku. A na podporu našich členských organizácií.

Prečo dať daň práve nám:

Naše občianske združenie prispieva svojimi aktivitami k širokému povedomiu vzdelávania, vedy a techniky, a podporuje stredoškolské a vysokoškolské štúdium technických smerov.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #2% dane