AIESEC Nitra

AIESEC Nitra je skupina mladých ľudí, ktorí prostredníctvom neformálneho vzdelávania a ponuky zahraničných stáží rozvíjajú potenciál mladých ľudí na Slovensku.

04.03.2021 00:22

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 35606061
Sídlo: Trieda Andreja Hlinku 4, 94901 Nitra
Bankové spojenie: SK07 0900 000­0 0051 1962 7­479
Adresa webovej stránky: http://aiesec.sk
Kontakt: aiesecnr@aiesec.sk
Oblasť pôsobenia: školstvo

Aktivity a projekty:

AIESEC Nitra sa zaoberá rozvojom mladých ľudí niekoľkými spôsobmi:

Členstvo v organizácií – prostredníctvom praktických aktivít sa ml. ľudia učia nové veci ako tvorbu marketingových kampaní, práca v tíme či jeho vedenie, prezentačné zručnosti, tvorba projektov a mnohé iné.

Zahraničné stáže – ľuďom vo veku od 18–30 rokov sprostredkúvame stáže v 111 krajinách sveta, ktoré sú profesijné alebo dobrovoľnícke.

Organizujeme projekty ako Educate Slovakia, Educate Slovakia Kindergarden či GreenWay pre deti materských škôl a študentov základných a stredných škôl za účasti dobrovoľníkov z celého sveta. Ročne sa do týchto projektov zapája viac ako 30 škôl a škôlok.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2020:

V roku 2020 sme sa neuchádzali o 2% z daní.

Prečo dať daň práve nám:

AIESEC funguje v Nitre už 28 rokov a v súčasnosti má 23 členov. Za posledných 8 rokov sme sprostredkovali viac ako 200 stáží mladým ľuďom. AIESEC sa zameriava na rozvoj schopností mladých ľudí a na ich pochopenie sveta prostredníctvom medzinárodnej skúsenosti. Dôsledky globálnej pandémie nás veľmi zasiahli, avšak práve Vaše 2% nám môžu pomôcť aj v budúcnosti vytvoriť rôzne projekty, sprostredkovať zahraničné stáže a rozvíjať potenciál mladých ľudí. Členovia AIESEC Nitra pracujú zadarmo, čiže peniaze z 2% využijeme na pokrytie základných nákladov spojených s našou činnosťou.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #2% dane