0

PLAMIENOK n.o.

autor: 04.03.2021 00:30

PLAMIENOK je nezisková organizácia, ktorá bezplatne poskytuje nevyliečiteľne chorým a zomierajúcim deťom domácu paliatívnu liečbu a starostlivosť.

Právna forma: Nezisková organizácia poskytujúca všeobecne prospešné služby
IČO: 36077259
Sídlo: Zadunajská cesta 6/a, 85101 Bratislava
Bankové spojenie: SK78 1100 000­0 0026 2953 0­681
Adresa webovej stránky: https://www.plamienok.sk/
Kontakt: info@plamienok.sk
Oblasť pôsobenia: deti

Aktivity a projekty:

Poskytujeme domácu paliatívnu liečbu a starostlivosť pre nevyliečiteľne choré a zomierajúce deti.

V Centre pomoci smútiacim deťom a rodinám bezplatne poskytujeme psychologickú, terapeutickú a poradenskú pomoc smútiacim deťom a ich blízkym ako aj dospelým po strate dieťaťa.

Vzdelávame študentov, odborníkov a laickú verejnosť, aby sa kvalita detskej paliatívnej starostlivosti na Slovensku zlepšovala.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2020:

Nákup liekov, prístrojov a zdravotných pomôcok, vybavenie, benzín potrebný na výjazdy za rodinami, prevádzka a služby Centra smútkovej terapie, mzdy odborníkov v Plamienku

Prečo dať daň práve nám:

Nevyliečiteľne choré deti a ich rodiny by dali všetko za to, aby mohli zostať doma. Pomôžte im, aby ich Plamienok mohol navštevovať. Darujte 2% zo svojich daní.
ĎAKUJEME

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
0 debata debata
Viac na túto tému: #2% dane