Hádzanársky oddiel Slovan

07.03.2021 01:23

Piaty najväčší hádzanársky oddiel na Slovensku, zameraný najmä na prácu s mládežou.

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 31873821
Sídlo: Vajanského 50, 900 01 Modra
Bankové spojenie: SK73 0200 000­0 0031 9686 8­955
Adresa webovej stránky: http://hoslovanmodra.sk
Kontakt: slovanmodra@azet.sk; 0907723666
Oblasť pôsobenia: šport

Aktivity a projekty:

Najvyššie slovenské súťaže.

SOHU 12 a SOHU 14 – otvorené Majstrovstvá SR mladších a starších žiakov

Niké handball extraliga

Na čo šli 2 % z dane v roku 2020:

Na nákup športovej výstroje, na nákup športového materiálu, na čiastočnú úhradu nákladov spojených s prenájmom športovej haly

Prečo dať daň práve nám:

Filozofia nášho hádzanárskeho oddielu je zameraná najmä na prácu s mládežou. V súčasnosti máme 15 mládežníckych družstiev chlapcov a dievčat. Pravidelne sa zúčastňujeme majstrovstiev SR, mladší a starší dorastenci hrajú najvyššiu slovenskú súťaž. Pre motiváciu našich mladých hráčov sme radi, že už niekoľko rokov je naše „A“ družstvo súčasťou najvyššej slovenskej súťaže Niké handball extraligy. Pravidelne sa s našimi hráčmi zúčastňujeme domácich aj zahraničných turnajov, kde okrem športovej stránky sa venujeme aj spoločenskej a edukatívnej časti. Aktívne pracujeme aj s rodičmi a celkovo sa staráme o predchádzanie sociálno-patologických javov s našimi zverencami.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#2% dane
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku