Dobrovoľný hasičský zbor Nová Dubnica - Kolačín

07.03.2021 02:21

Dobrovoľný hasičský zbor, ktorý sa svojou činnosťou podieľa okrem zásahov aj na podnecovaní občianskeho života v obci a pripravovania kultúrnych podujatí.

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 001774747228
Sídlo: Nová 625
Bankové spojenie: SK7675000000004019697205
Adresa webovej stránky: http://hasici-kolacin.sk
Kontakt: dhzkolacin@gmail.com
Oblasť pôsobenia: iné

Aktivity a projekty:

Naša organizácia sa zameriava na prácu s mládežou kde pripravujeme mládež na prácu s hasičskou technikou, budovanie kolektívu a dosahovanie športových výsledkov. Okrem mládeže sa aktívne venujeme aj spríjemňovaniu kultúrneho života v obci, budovaním oddychových zón v lese a príprave rôznych akcií. Medzi najväčšie podujatia patria určite Hodové víkendy, Hasičský Mikuláš, stavanie Mája, stráženie Božieho hrobu.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2020:

2 % nám pomáhajú pri zabezpečení potrebného vybavenia pre mládež, zabezpečenie atrakcií na podujatia najmä pre deti a podružné výdavky spojené so zabezpečovaním aktivít v obci.

Prečo dať daň práve nám:

Sme mladý, dynamický team ľudí, ktorí sa zo skúseností z predošlých generácií podieľajú na uchovávaní tradícií v obci, spoločenského života a socializácie mladých ľudí. Každý finančný prostriedok nám pomáha sa zlepšovať a organizovať podujatie na vyššej úrovni. Náš zbor má viac ako 90 členov čo vypovedá o jeho kvalite a súdržnosti.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#2% dane
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku