Detský domov Pečeňady - Opora

11.03.2021 00:31

Občianske združenie zamerané na podporu fungovania Centra pre deti a rodiny Pečeňady, podporujeme celkový rozvoj detí umiestnených v tomto centre.

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 42294991
Sídlo: Pečeňady 66, 922 07
Bankové spojenie: IBAN SK25 0200 000­0 0031 8962 2­658
Adresa webovej stránky: http://www.oporapecenady.sk/
Kontakt: opora.pecenady@gmail.com
Oblasť pôsobenia: deti

Aktivity a projekty:

Podpora vzdelávania detí umiestnených v centre, zabezpečenie voľnočasových aktivít v rámci centra aj externými organizáciami (letné tábory, výlety,..), podpora vzdelávania zamestnancov centra, ktorí sú v priamom kontakte s deťmi.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2020:

Finančný dar na zabezpečenie letných táborov, materiálne zabezpečenie voľnočasových aktivít, vzdelávanie zamestnancov centra.

Prečo dať daň práve nám:

Vďaka 2% z Vašich daní môžeme prispieť k plnohodnotnej starostlivosti a zvýšiť kvalitu života detí umiestnených v Centre pre deti a rodiny v Pečeňadoch.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#2% dane
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku