OZ Ulita

OZ Ulita realizuje Komunitné centrum Kopčany. Ponúkame poradenské, voľnočasové a vzdelávacie aktivity.

12.03.2021 00:06

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 42130387
Sídlo: Kopčianska 90 851 01 Bratislava
Bankové spojenie: SK5411000000002628194065
Adresa webovej stránky: http://ulita.sk
Kontakt: sabina.husseinova@ulita.sk
Oblasť pôsobenia: sociálne

Aktivity a projekty:

Zakladáme si najmä na pravidelných službách, v ktorých si s deťmi a mladými ľuďmi vytvárame dôverný vzťah, od ktorého sa potom odvíja kvalita poskytovaných služieb. Pravidelne máme v „rozvrhu“ terénnu sociálnu prácu vonku na sídlisku, psychologické a sociálne poradenstvo, vzdelávacie aktivity, aj skupinové voľnočasové aktivity pre rôzne vekové kategórie.

Okrem pravidelných aktivít robíme aj jednorázové – výlety v rámci Bratislavy (do prírody, aj kultúrnych zariadení), mimo Bratislavy (najmä víkendové pobyty), ale aj rôzne akcie priamo na Kopčanoch.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2020:

Aj vďaka Vašim 2% dokážeme preklenúť ťažké situácie, ktoré nás počas roka postretnú. Počas celého roka 2020 a súčasnej koronakrízy ich bolo naozaj mnoho. Denne čelíme novým a náročným situáciám. V roku 2020 sme otvorili novú službu – poradenstvo, kde sme klientom, ktorí s nami dlhodobo spolupracujú pomohli aj materiálnou pomocou. Keďže množstvo ľudí v dôsledku koronakrízy nemali financie ani na základné potraviny a hygienické potreby, aj vďaka 2% sme takýmto rodinám v núdzi dokázali pomôcť.

Prečo dať daň práve nám:

OZ Ulita realizuje Komunitné centrum Kopčany.
Ponúkame poradenské, voľnočasové a vzdelávacie aktivity.
Naším cieľom je rozvíjať zručnosti, zvyšovať dostupnosť služieb pre deti a mladých ľudí, ktorí žijú a zdržujú sa na sídlisku Kopčany.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #2% dane