Zriedkavé choroby

Pomáhame pacientom nájsť cestu ku svojej diagnóze, prepájame ich navzájom, aj s odborníkmi. Poskytujeme intervenciu, pomoc a podporu.

13.03.2021 22:16
Zriedkavé choroby

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 50817175
Sídlo: Rajská 7, Bratislava 811 08
Bankové spojenie: SK36 1100 000­0 0029 4403 8­611
Adresa webovej stránky: https://www.zriedkavechoroby.sk/
Kontakt: info@zriedkavechoroby.sk
Oblasť pôsobenia: zdravie

Aktivity a projekty:

Pravidelne aktualizujem databázu odborníkov, prevádzkujeme najväčší portál o zriedkavých chorobách na Slovensku, prinášame príbehy reálnych pacientov, aktuality z oblasti zriedkavých chorôb, natáčame videoseriál o pracoviskách pre zriedkavé choroby.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2020:

Na pokrytie prevádzkových nákladov.

Prečo dať daň práve nám:

Rady by sme pokračovali v osvetovej činnosti a natáčaní seriálu o pracoviskách venujúcich sa zriedkavým chorobám. Zatiaľ sme natočili 5 dielov, pracovísk je na Slovensku až 59. Naším snom je navštíviť všetky, aby mali pacienti so zriedkavými chorobami kompletné predstavenie všetkých dôležitých pracovísk na jednom mieste.

Taktiež budeme pokračovať v pomoci pacientom a poskytovať im aj naďalej naše služby bez nároku na odmenu. Budeme pre nich vyhľadávať informácie, prekladať cudzojazyčné materiály a pátrať po možnostiach liečby.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #2% dane