Liga proti rakovine

25.03.2021 00:10

OZ poskytujúce bezplatné služby v psycho-sociálnej oblasti onkologickým pacientom a ich blízkym.

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 00 64 12 19
Sídlo: Brestová 6 821 02 Bratislava
Bankové spojenie: SK65 0200 000­0 0001 0483 2­012
Adresa webovej stránky: https://www.lpr.sk/…enta-z-dani/
Kontakt: lpr@lpr.sk
Oblasť pôsobenia: zdravie

Aktivity a projekty:

Pred viac ako 30 rokmi sme si jasne stanovili kto sme a čo je našou úlohou v tejto spoločnosti. Sme Občianske združenie Liga proti rakovine a náš primárny cieľ, ktorého sa denne držíme, je POMÁHAŤ ONKOLOGICKÝM PACIENTOM, ICH RODINÁM I BLÍZKYM.

Preto nám nepretržite funguje množstvo vlastných psychosociálnych projektov, ktoré stále rozširujeme podľa aktuálnych potrieb spoločnosti, v ktorej žijeme aj my. Finančne však podporujeme aj projekty iných inštitúcií, ktoré sú orientované na rovnakú problematiku.

Veľkú pozornosť venujeme informovanosti širokej skupiny obyvateľov, aby sme chorobe úplne predchádzali alebo zachytili v počiatočnom štádiu. Každoročne poskytujeme fin. podporu aj zdravotníckym inštitúciám – či už na nákup väčšieho prístrojového vybavenia, ale aj na nákup drobných, denne potrebných prístrojov, nevyhnutných na skvalitnenie liečby, či života onkologických pacientov. Myslíme aj na výskum a neustále napredovanie v liečbe rakoviny.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2020:

Rakovina nemá vlny

Prečo dať daň práve nám:

Z podpory 2% z daní môžeme realizovať projekty pre onkologických pacientov a ich blízkych počas celého roka.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Liga proti rakovine #2% dane
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku