Skate Žilina

01.04.2021 00:08

Občianske združenie, ktoré sa už 10 rokov venuje výchove mladých krasokorčuliarov, športu, ktorý je nielen krásny, ale všestranné rozvíja osobnosť dieťaťa.

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 42216591
Sídlo: A. Bernoláka 31, 01001 Žilina
Bankové spojenie: SK8756000000008731493001
Adresa webovej stránky: http://skatezilina.com
Kontakt: skatezilina@gmail.com
Oblasť pôsobenia: šport

Aktivity a projekty:

Máme oddiel výkonnostných krasokorčuliarov vo veku od 4 do 18 rokov, ktorí trénujú každý deň aj skupinu „hobby“ korčuliarov, ktorí trénujú podľa svojej chuti a možností. Pre deti, ktoré sa chcú len naučiť korčuľovať alebo zdokonaliť korčuliarske zručnosti máme krúžok 1× týždenne. Pravidelne organizujeme letné krasokorčuliarske sústredenia s medzinárodnou účasťou. To, že naša snaha nie je márna dokazuje, že v klube máme korčuliarov, ktorí sa zúčastňujú vrcholových svetových podujatí a ako jediní na Slovensku máme juniorskú športovú dvojicu.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2020:

Financie používame najmä na úhradu faktúr za prenájom ľadovej plochy. Mesačné je to niekoľko stoviek eur.

Prečo dať daň práve nám:

Nie je nám jedno akí ľudia vyrastú z našich detí. Šport je činnosť prostredníctvom, ktorej si deti môžu užiť veselé detstvo, zároveň pomáha osvojiť si zdravý životný štýl a prispieva k rozvoju svedomitých, cieľavedomých a vyrovnaných jedincov, ktorí dokážu v budúcnosti viesť aktívny život a zvládnuť pracovný stres bez duševných porúch.

Ak vás oslovujú rovnaké hodnoty ako nás, budeme vďační ak nás podporíte.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#2% dane
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku