Lukostrelecký klub Turiec

Jediný klub v Turci so zameraním na terčovú lukostreľbu. Podporujeme športovú lukostreľbu v akejkoľvek forme (terčová, terénna, 3D), súťažnú aj rekreačnú.

20.04.2021 04:07
Lukostrelecký klub Turiec

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 51130386
Sídlo: M.Galandu 4612/2, Martin
Bankové spojenie: SK77 8330 000­0 0028 0132 3­108
Adresa webovej stránky: http://lkturiec.sk
Kontakt: lkturiec@gmail.com
Oblasť pôsobenia: šport

Aktivity a projekty:

Organizujeme pravidelné tréningy. Zúčastňujeme sa na súťažiach na celoslovenskej úrovni, kde dosahujeme medailové úspechy ako medzi dospelými tak aj v mládežníckych kategóriách. Pre záujemcov z radov verejnosti organizujeme začiatočnícke kurzy, aby fanúšikovia mali možnosť pod odborným dohľadom a bezpečným spôsobom si lukostreľbu aspoň vyskúšať.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2020:

Prenájom tréningových priestorov, údržba a obnova nevyhnutného vybavenia.

Prečo dať daň práve nám:

Náš dlhodobý cieľ je vybudovať zázemie (lukostrelnicu), ktoré by nám prinieslo viac tréningových možností a väčšiu nezávislosť na počasí. Tak by sme mohli posunúť nielen našu športovú úroveň, ale aj sprístupniť tento krásny tradičný (a zároveň olympijský) šport väčšiemu počtu záujemcov. Pandémia naše aktivity poriadne pribrzdila. O to viac sa tešíme zasa von. Návrat do rytmu nebude ľahký, no budeme sa snažiť. Za podporu vopred ďakujeme.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #2% dane