EPPP – Európske partnerstvo pre verejné stratégie, o. z.

Poradensko-analytický inštitút, ktorý od roku 1998 tvorí a ponúka inovatívne riešenia zamerané na vzdelávanie, výskum a vývoj, podnikanie a spoločenské vedy.

09.03.2022 00:48
debata
EPPP – Európske partnerstvo pre verejné stratégie, o. z.EPPP – Európske partnerstvo pre verejné stratégie, o. z.

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 31789897
Sídlo: Štefanovičova 12, 811 04 Bratislava
Bankové spojenie: SK37 1100 000­0 0026 6245 5­062
Adresa webovej stránky: http://www.eppp.sk
Kontakt: slovakia@eppp.sk
Oblasť pôsobenia: iné

Aktivity a projekty:

Na základe odborných princípov, praktických skúseností a sieti kontaktov doma i v zahraničí pomáhame vytvárať a ďalej šíriť najnovšie poznatky a najlepšie praktiky.

Kladieme veľký dôraz na podnikateľskú dynamiku a rozvoj ekonomickej konkurencieschop­nosti v súlade s medzinárodnými štandardmi a s priamym dopadom na celú spoločnosť.

Na základe dobrých skúseností získaných počas niekoľkoročného pôsobenia v stredoeurópskom regióne pomáhame šíriť poznatky a realizujeme aktivity aj v oblasti prenosu najlepších praktík riadenia spoločenských zmien a verejných politík do menej rozvinutých ekonomík a zaostávajúcich regiónov, ktoré však disponujú vysokým potenciálom rozvoja.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2021:

Podporili sme organizácie zo súkromného a z verejného sektora pri tvorbe a napĺňaní strategických cieľov i konkrétne projekty.

Vytvorili sme priestor na dialóg a diskusiu medzi odborníkmi, akademickou obcou, zákonodarcami, podnikateľmi a ľuďmi z praxe.

Naši odborníci aktívne pracovali v expertných a pracovných skupinách (prevažne vo verejnej správe) a pomohli presadiť zásadné zmeny smerujúce k dosiahnutiu stanovených cieľov.

Prečo dať daň práve nám:

Ak nám venujete 2 % z vašich daní, prispejete k odhaľovaniu a riešeniu problémov, ktoré sú kľúčové nielen pre Slovensko, ale aj pre celú EÚ.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #2% dane
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy