MSTK Trnava

Stolnotenisový klub, ktorý sa v Trnave opäť začal venovať deťom. Keďže nedávno bola Trnava baštou stolného tenisu, chceme ju vrátiť späť na stolnotenisovú mapu.

09.03.2022 00:52
debata

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 53427564
Sídlo: Ulica Jána Bottu 2784/1
Bankové spojenie: SK6083300000002902056459
Adresa webovej stránky: https://www.facebook.com/mstktrnava
Kontakt: Richard Sladek, mstk.trnava@gmail.com, 0908119007
Oblasť pôsobenia: šport

Aktivity a projekty:

Hlavným cieľom projektu je zvýšenie kvality hracích podmienok v telocvični, pomoc s materiálnym zabezpečením (stolnotenisové potreby ako napr robot pre mládež, ktorým si dokážu upevniť a zdokonaliť hraciu a úderovú techniku, rôzne športové pomôcky pre zvýšenie telesnej gramotnosti a všeobecnej pohybovej prípravy a špeciálne pre nácvik stolného tenisu – kužele, koordinačný rebrík, a veľa ďalšieho) pre mládež a vytvoriť priaznivé podmienky pre budovanie novej mládežníckej stolnotenisovej základne.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2021:

Dve percentá žiadame prvýkrát, keďže sme novovzniknuté občianske združenie a garantujeme, že každé vybrané percento pôjde na mládež.

Prečo dať daň práve nám:

MSTK chce prinavrátiť Trnave status stolnotenisového mesta a chceme sa postupne stať jedným z väčších stolnotenisových klubov na Slovensku. Sme tradičným športovým klubom s netradičným prístupom. Radi by sme organizovali pravidelné SPM (Slovenský Pohár Mládeže) a taktiež sa zapojili s mládežou do dlhodobých súťaží.

Naším zámerom je taktiež vytvárať a zlepšovať podmienky na rozvoj a kvalitu športu v našom meste a širšom okolí Trnavy. Cieľom je budovanie pozitívneho vzťahu detí a mládeže k športovaniu. Zlepšovaním podmienok podporovať športovanie mladej generácie. Myslíme si, že budovaním návykov a podpora rozvoja morálno-vôľových vlastností pomôže formovať mladé osobnosti do budúcna a pomôcť k ich napredovaniu.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #2% dane
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy