ŠK Stropkov+Svidník

Šachový klub je občianskym združením, ktoré zabezpečuje všetky aktivity v tomto športovom odvetví v regióne okresov Stropkov a Svidník. Náš klub má 45 členov.

11.04.2022 00:19
debata
Šachový klub STROPKOV+SVIDNÍK

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 35529776
Sídlo: Kutuzovova, 443/8, 089 01 Svidník
Bankové spojenie: SK72 0200 000­0 0000 1533 5­612
Adresa webovej stránky: https://www.stropkov-svidnik.chess.sk/index.php
Kontakt: eduard.panko@zoznam.sk
Oblasť pôsobenia: šport

Aktivity a projekty:

Náplňou našej činnosti je účasť v celoslovenských súťažiach a práca s mládežou. Tri roky po sebe sme získali aj medailu na M-SR mládeže.

Aktuálne „A“ tím bojuje o prvenstvo 2.lige a dve mládežnícke družstvá hrajú v 4.lige a Cezhraničnej lige. Zabezpečujeme aj tréningy a šachové krúžky na školách. Pre mládež regiónu Šariša sme spolu-organizátorom dlhodobej súťaže. Tradičnej školskej ligy sa zúčastňuje priemerne 40 detí.

Na čo šli 2 % z dane v roku 2021:

Získané prostriedky sme použili na nákup šachového materiálu, cien do súťaží, cestovné náklady na súťaže družstiev, jednotlivcov a zabezpečenie účasti na majstrovstvách Slovenska.

Prečo dať daň práve nám:

2% z sane sú pre nás existenčnou otázkou. Vďaka týmto financiám môžeme zabezpečovať chod klubu a prácu s mládežou. V našom regióne nie je jednoduché získať prostriedky pre naše aktivity inou cestou.

Podkladom na obsah tejto stránky je voľne dostupný webformulár. Pravda poskytnuté údaje overuje, no v prípade poukázania dvoch percent dane odporúčame overiť si kľúčové údaje prijímateľa (názov, právna forma, IČO) v oficiálnom zozname vedenom Notárskou komorou SR.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #2% dane
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy